#173Delvaux, BruxellesEen geperforeerd blauw lederen handtas. Model Louise Vabas Sant. Met certificaat en in originele handtas.
Un sac à main en cuir bleu perforé. Modèle Louise Vabas Sant. Avec certificat et dans le sac d'origine.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 200 / 240 -
#41Derringer, PhiladelphiaEen klein vuursteenpistool.
Un petit pistolet à silex.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#205Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de perles.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 80 / 120 -
#30Drie verschillende 18 K geelgouden geweven ringen.
#380Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.
Médaille d'or jaune 22K en commémoration du 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#344Een reproductie van een oude reclameposter voor Elixir d’Anvers.
#370Twee 18 K geelgouden trouwringen.
#651Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#449Nicolo Sansone & Giorgio Widman“Li Paesi Bassi Catolici”. Ed. Gio Giacomo Rossi, Roma, 1672. Ingelijste landkaart, niet gekleurd.
Li Paesi Bassi Catolici. Ed. Gio Giacomo Rossi, Rome, 1672. Carte encadrée, non colorée.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Een 18 K geelgouden halssnoer met schakels.
#501Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.
Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 250 / 300