Other lots in this auction
-
#283Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#527“Vrouw met mand en bloemen” Een beeld van gesculpteerd Chinees ivoor op houten sokkel. XXe eeuw.
“Femme avec panier et fleurs” Une sculpture en ivoire chinois sculpté sur un socle en bois. XXème siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 450 / 550 -
#500Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,45 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,45 ct."No longer availableDim. 7,08 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#143Cartier, FranceEen wit lederen handtas met lange schouderriem, model Marcello.
Un sac à main en cuir blanc à longue bandoulière, modèle Marcello.No longer availableDim. 23 x 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#373Een lot gekleurd glaswerk, bestaande uit twee glazen karafjes en een vaasje en een blauw kristallen vide-poche.
Un lot de verrerie colorée, composé de deux carafes en verre et d'un vase et d'un vide-poche en cristal bleu.No longer availableDim. h: 6 - 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#16Een mahoniehouten bijzetmeubeltje met vier legplanken en een lade, versierd met een ingelegde messingen bies.
Un meuble d'appoint en acajou avec quatre étagères et un tiroir, décoré d'une garniture en laiton incrusté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 60 -
#66Een cabrioletfauteuil en een fauteuil à la reine, waarbij de eerste met fluwelen bekleding en de tweede bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil convertible et un fauteuil à la reine, le premier recouvert de velours et le second recouvert de broderies.No longer availableDim. 89 X 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#644Een paar gebeeldhouwd tropisch houten boekensteunen met olifantjes en met geheime vakjes in het boek. Afrikaans werk.
Une paire de serre-livres en bois tropical sculpté avec des éléphants et des compartiments secrets dans le livre. Travail africain.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 300 / 350 -
#289Een aardewerken schotel met een meerkleurig decor van een vogel in een tuin. Noord-Frankrijk, XVIIIe eeuw.
Un plat en faïence à décor multicolore d'un oiseau dans un jardin. Nord de la France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#41Derringer, PhiladelphiaEen klein vuursteenpistool.
Un petit pistolet à silex.No longer availableDim. L. 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#331Lladro“Gans” & “Jonge vrouw met duif”. Twee Spaanse groepjes, waarbij één van porselein en één van biscuit. Beide gemerkt onderaan.
Oie & Jeune femme au pigeon. Deux groupes espagnols, l'un en porcelaine et l'autre en biscuit. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 45 / 65


