Other lots in this auction
-
#444A. Vierse
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80/100 -
#519
“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250/350 -
#364
“Skyline en haar spiegeling”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Skyline et son reflet. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 12,5 cmEstimate: € 80/100 -
#287
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een Christus Heilig Hart, een Maria Heilig Hart en vier musicerende putti.
Un lot de biscuit blanc monochrome, composé d'un Christ Sacré-Cœur, d'une Marie Sacré-Cœur et de quatre putti faisant de la musique.No longer availableDim. h: 18 & 38 cmEstimate: € 40/50 -
#62Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Vissersboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateau de pêche en mer. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 35/50 -
#553
Een vaas van meerkleurig Japans porselein met planten in cartouces op achtergrond van bloemen.
Un vase en porcelaine japonaise multicolore avec des plantes en cartouches sur fond de fleurs.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/150 -
#385
Een 18 K geelgouden hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en een centrale robijn van +- 0,25 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt en forme de croix sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,25 ct. et d'un rubis central de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 600/700 -
#598
Een Engels brievenkastje van wortelhout met twee deurtjes. Omstreeks 1900. Met sleuteltje.
Une armoire à lettres en ronce anglaise à deux portes. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#358
Een Chinese bronzen lepel met een houten handvat met versiering van jade.
Une cuillère chinoise en bronze avec un manche en bois décoré de jade.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#161
“Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.
Chief Wolf Robe. Sculpture en bronze d'après l'oeuvre de Carl Kauba. Sur socle en marbre. Fonte récente.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 350/500 -
#245Rodania swiss
Een 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsarmband.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.No longer availableDim. bruto: 26,68 gEstimate: € 500/600 -
#651
Een modern bronzen kunstwerk op arduinen sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65/75