Other lots in this auction
-
#257Een lot van drie vijfhoekige lantaarns, waarbij één kleinere. Eén grote en de kleine met één ruitje manco.
Un lot de trois lanternes pentagonales, une plus petite. Une grande et une petite manquent une vitre.No longer availableDim. h: 82 & 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#226Een grote verlengbare tafel van gebeeldhouwd notenhout met centrale poot. Tijdperk Napoléon III. Zonder verlengbladen.
Grande table allongeable en noyer sculpté sur pied central. Epoque Napoléon III. Sans allonges.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#659Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 260 vmEstimate: € 100 / 150 -
#137ChristofleEen etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.
Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#431Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H.15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#768Een uitgebreide toiletset in lederen etui. Compleet.
Garniture de toilette dans son étui en cuir. Complète.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,54 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1,54 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#464Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963“Vlaeykensgang” & “Engelengang - Schoytestraat”. Twee werkjes, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Vlaeykensgang & Engelengang - Schoytestraat . Deux oeuvres, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 24 x 18 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#33Twee porseleinen pompinktpotjes met koperen deksel. Eén met randschade.
Deux encriers à pompe en porcelaine avec couvercles en cuivre. Un avec le bord endommagé.No longer availableDim. Ø: 12 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#666HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zeven mirhabs.
Carpette de prière nouée main décorée de six mirhab.No longer availableDim. 243 x 183 cmEstimate: € 200 / 240 -
#672Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
Un ensemble de six verres à vin en cristal taillé avec calice coloré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120

