Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.

Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.

Petite chaise décorative à siège en osier. Pays de Namur, vers 1760.
SKU: 2710200016.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #16
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #211

    Een opgezette vos.

    Renard empaillé.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #571
    Antoine Barye
    Period: 1796 - 1875

    “Adelaarskop”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gesigneerd. Postume geut.

    Tête d’aigle. Statue en bronze sur socle en pierre de taille. Signée. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #703

    Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.

    Pendule comtoise avec balencier en laiton ciselé et décoration autour du cadran. Avec clé et poids.
    No longer available
    Dim. 143 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #681

    Een indianenstaf met koehoorn en veren.

    Un bâton indien avec corne de vache et plumes.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #90
    tower

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Montre de dame en or blanc 18 K, ainsi que la bracelet également en or blanc 18 K, sertis de diamants ayant un poids total de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 22,62 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #647

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens en florale motieven.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés de signes porte-bonheur et de motifs floraux en bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #215

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 0,50 ct.

    Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #126

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #70

    Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze parel.

    Une bague en or blanc 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et une perle grise.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #308
    Gloria

    Een mokkaserviesje van bordeauxrood en verguld Duits porselein. Voor zes personen. (Eén oortje gerestaureerd). Onderaan gemerkt.

    Un ensemble moka en porcelaine allemande bordeaux et dorée. Pour six personnes. (Une anse restaurée). Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #371

    Een lot van drie koppels van meerkleurig Duits porselein, waarbij twee onderaan gemerkt.

    Un lot de trois couples de porcelaine allemande multicolore, dont deux sont marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #424

    Ronde table de milieu met wit marmeren blad, koperen galerij en tapse, gerainureerde poten. In de gordel twee laden en een schuiftabletje. Lodewijk XVI-stijl.

    Table de milieu ronde à tablette en marbre blanc, galerie en cuivre et sur pieds rainurés. Deux tiroirs en ceinture ainsi qu’une tirette. Style Louis XV
    No longer available
    Dim. Ø 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More