#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#750Een gesculpteerd notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl.
Fauteuil de style Louis XVI en noyer sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#201Een paar grote cassolettes van bruin marmer met verguld bronzen beslag.
Une paire de grandes cassolettes en marbre brun avec des garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 500 -
#561Een Japanse brievenkoker van ivoor met een gegraveerd en gepolychromeerd decor van bloeiende planten en insecten en bovenaan getooid met een fijn gesculpteerde houten pad met ivoren oogjes. Onderaan gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Boîte à documents japonaise en ivoire à décor gravé et polychrome de plantes et d'insectes et surmontée d'un crapaud en bois finement sculpté avec des yeux en ivoire. Signé en bas. Seconde moitié du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#129Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 53 cmEstimate: € 50 / 70 -
Garniture de cheminée art déco trois pièces en marbre de différentes couleurs, Pendule ornée d’un petit chien en régule. Restauration et dégât à l’une des cassolettes.No longer availableDim. h: 13 & 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#591Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120