#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#368Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
A Chinese wooden jewelry box adorned with mother-of-pearl and copper plaques. In two levels.No longer availableDim. 24 x 13 x 17cmEstimate: € 100 / 150 -
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#395Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Highland Park Single Cask Mackillop’s Choise. Distilled 1988, Bottled 1999 - 1 fles Highland Park 12 years old - 1 fles Highland Park 16 years old - 1 fles Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park distilled 1990 - 1 fles Bowmore Enigma 12 years old (1 liter) - 1 fles Bowmore Cask Strength (1 liter)
Collection Single Malt quantity: 6 bt- 1 bottle Highland Park Single Cask Mackillop’s Choice. Distilled 1988, Bottled 1999- 1 bottle Highland Park 12 years old- 1 bottle Highland Park 16 years old- 1 bottle Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park distilled 1990- 1 bottle Bowmore Enigma 12 years old (1 liter)- 1 bottle Bowmore Cask Strength (1 liter)No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#544Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
#210Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,34 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds weighing approximately 1.34 ct in total.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 1150 / 1250 -
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
#163SarreguéminesEen jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
A jardinière made of French earthenware, multicolored decorated with satyr heads and a floral and plant decor in relief. Marked Sarreguémines, small chip on the edge. Comes with assorted pedestal made of multicolored earthenware with plant decor and bird in relief.No longer availableDim. 104 x 47cmEstimate: € 150 / 200