#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#123“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#58Fried Krupp AG EssenEen decoratief tweeloops jachtgeweer, onklaar gemaakt met dichtgelaste loopmonding. Gemerkt met gravering.
A decorative double-barrel hunting rifle, deactivated with a welded barrel muzzle. Marked with engraving.No longer availableDim. 114cmEstimate: € 80 / 120 -
#561“Atlas van Fouquet”, boek met “103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam, alle naar het leven Getekend”, gravures.
"Atlas of Fouquet", book with "103 images of the widely renowned trading city Amsterdam, all drawn from life", engravings.No longer availableDim. h39 cm x b 51,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#38Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.
A marionette made of wood, fabric, and metal from a Punch and Judy theater.No longer availableDim. h 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
A table lamp, ca. 1980s, featuring a horse figurine made of bone and brass, with a rectangular off-white lampshade.No longer availableDim. 60 x 42 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#188NAPAKOEen vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.No longer availableDim. 46 x Ø30cmEstimate: € 250 / 350