#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#345Een lot van 30 kristallen glazen van Val Saint Lambert, 23 wijnglazen en 7 champagnefluiten.
A lot of 30 crystal glasses by Val Saint Lambert, including 23 wine glasses and 7 champagne flutes.No longer availableDim. h 12.5 x Ø 8.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#381Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#449Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
#532Rémy De PillecijnEen houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
A charcoal drawing on paper of a girl's head, drawn by Rémy De Pillecijn and dated 14-03-1963.No longer availableDim. h 47 x b 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80