#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
A mask of carved wood with remnants of polychrome. Baoule, Ivory Coast.No longer availableDim. 44 x 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#321Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
A lot of 8 bronze sculpted figurines with various erotic themes.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#531Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
#333Een lot van 7 Imari borden.
A lot of 7 Imari plates.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#413ZannataEen klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#566Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#10Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
#572Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#523Rutger RosierEen gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
An oak wood sculpted statue of a lady, signed Rutger Rosier and dated 1909.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120