#462Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#528Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
A wooden sculpture of a kneeling woman. West African craftsmanship.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#127Een lot zilver bestaande uit een schaaltje gemerkt met Nederlandse keuren, 6 vorken en 5 lepels met monogram gemerkt A800 en 6 borrelglaasjes gemerkt 900.
#148“Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.
"Char de l'Amour". A sculpture in bronze. Inspired by Auguste Moreau.No longer availableDim. 65 x 26 cmEstimate: € 220 / 300 -
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#464Een Perzisch handgeknoopt loper.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250