Other lots in this auction
-
#473Gust Gils
“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
« Atlas » Sculpture en bronze, signée.No longer availableDim. h 35,5 cmEstimate: € 550/550 -
#312
Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
lot of 4 wooden, antique harp chairs with sculpted detail and original upholstery in a linear decor. (AID3220)No longer availableDim. 88 x 35 x 35 cmEstimate: € 300/400 -
#508
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#74Amedée Leynen
“Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.
Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.No longer availableDim. 34 x 50cmEstimate: € 120/200 -
#380
Een 18 karaats witgouden ring bezet met parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct. EVS1.
An 18 carat white gold ring set with pearls and brillants with a combined weight of +- 0.72 ct. EVS1.No longer availableDim. 9,04 gEstimate: € 700/800 -
#266
Een houten gesculpteerd Dagobert stoel met bijhorend goudkleurig kussen.
A wooden sculpted Dagobert chair with matching gold-coloured cushion.No longer availableDim. 104 x 60 x 54 cmEstimate: € 175/225 -
#426
Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180/240 -
#680
Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
A copper lamp with shade. On three legs.No longer availableDim. 160 cmEstimate: € 40/50 -
#360
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 300/350 -
#40
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. Met draaivorm.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.16 ct. With a rotating shape.No longer availableDim. 6,02 gEstimate: € 300/350 -
#275Val Saint Lambert
Een kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.
A crystal decanter with red in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 100/120 -
#537
Vijf diverse grote schotels van veelkleurig porselein met verschillende decors. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Kleine letsels.
Five various large dishes of multicolored porcelain with different decors. Chinese work. Marked at the bottom. Minor injuries.No longer availableDim. Ø 36 à 29,5 cmEstimate: € 40/60