#686C.M. Hammar, Göteborg
#75
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. Taille 49.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 650/700 -
#265
#673
#691
Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.
#192
Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#654
Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 15 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#283
#123
Een lot van vijf archeologische vondsten uit Luristan (West-Iran). Een bronzen paardenbit (L. 25 cm, ca IXde eeuw v.C.). Een bronzen enkelband (Ø 11,5 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen beeldje van een tweekoppig dier (H. 8 cm, ca VIIIe eeuw v.C.). Een bronzen gesp (L. 8 cm, ca VIIde eeuw). Een bronzen staaf van een grafbeeld (H. 34 cm, ca VIIIste eeuw).
Un lot de cinq découvertes archéologiques du Luristan (Iran occidental). Un mors de cheval en bronze (L. 25 cm, ca IXe siècle av. J.-C.). Un bracelet de cheville en bronze (Ø 11,5 cm, ca VIIIe siècle av. J.-C.) ) Une statuette en bronze d'un animal bicéphale (H. 8 cm, env. VIIIe siècle av. J.-C.) Une boucle en bronze (L. 8 cm, env. VIIe siècle) Une barre en bronze d'une statue funéraire (H. 34 cm, env. . VIIIe siècle).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#656
#254
Een houten spaarkastje met sleutels.
Une caisse d’épargne de café en bois avec des clés.No longer availableDim. 104 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#16
Een wit aardewerken jardinière op sokkel.
Une jardinière en faïence blanche sur socle.No longer availableDim. h: 53 + 19 cmEstimate: € 36/50