Other lots in this auction
-
#133
Een koperen en albasten schouwklokje. Compleet met sleutel.
Une pendule de cheminée en albâtre et cuivre. Complète avec clé.No longer availableDim. 34 x 27 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316
Een paar witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met grijs fluweel.
Paire de chaises de style Louis XVI à patine blanche, recouvertes de velours gris.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#481
Een modern ijzeren kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd.
Une œuvre d'art moderne en fer. Monogrammée au dos.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#618
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#634
“Collage met goud en zwart”. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘71.
"Collage en or et noir". Signé et daté '71 au verso.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#158
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 83 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#580
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100 / 120 -
#311
“Allen Jones Figures”, “Reves de jeunes filles” en “La danse” Een lot kunstboeken.
« Allen Jones Figures », « Rêves de jeunes filles » et « La danse » Beaucoup de livres d'art.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#27
Een gegoten kleurloos glazen ijsemmer met verguld montuur en leeuwenkoppen met ringen.
Un seau à glace en verre clair moulé avec des montures dorées et des têtes de lion avec des anneaux.No longer availableDim. 22cmEstimate: € 40 / 60 -
#384
“Portret van Fred Bervoets”. Zeefdruk, door Wilfried Pas naar eigen wassen beeld (37 x 28 cm). “Zittend personage”. Ets, onleesbaar genummerd en gesigneerd buiten de plaat (20 x 17 cm).
"Portrait de Fred Bervoet". Sérigraphie, par Wilfried Pas d'après sa propre image de cire (37 x 28 cm). "Personnage assis". Eau-forte, illisiblement numérotée et signée à l'extérieur de la planche (20 x 17 cm).No longer availableDim. 17x21cm40x25cmEstimate: € 40 / 50 -
#608
Een vaas van groen en kleurloos Boheems glas.
Vase en verre de Bohême vert et incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#191
Een witgepatineerde gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogels.
Bain d'oiseaux en fonte patinée blanche à décor d'oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120 / 140