Similar lots by type
-
#597
Een jongen met bloemen, een dame met gieter en een groep van een dansend koppel van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Garçon aux fleurs, femme à l’arrosoir et un groupe de danseurs en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#1073Limoges
Een theeservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Enkele restauraties. Compleet voor twaalf personen.
Service à thé en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Marque sous la base. Quelques restaurations. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300 -
#1140
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#727
Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.
Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#1103
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.No longer availableDim. h: 32 cm (Stolp)Estimate: € 50/60 -
#404
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#794
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1123
Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1065KPM
Een gedeelte servies van blauw en wit porselein met een “immortelle de Saxe”-decor, bestaande uit vier terrines, waarvan twee met onderschotel, drie koffiepotten in verschillende groottes, een schaaltje, vier grote schotels en zestien borden.
Partie de service en porcelaine bleue et blanche à décor à l’immortelle de Saxe, comprenant quatre terrines dont deux aux présentoirs, trois cafetières de différentes tailles, un petit plat, quatre grands plats et seize assiettes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#607Sitzendorf
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/69 -
#1141
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#631Volkstedt/Rudolstadt
Een dame en een heer van meerkleurig porselein. Enkele vingertjes manco bij de dame en de wandelstok van de heer gerestaureerd. Mogelijk Macheleid of Eckert. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Dame et homme en porcelaine polychrome. Quelques doigts manquent chez la femme et la canne de l’homme est restaurée. Probablement Macheleid ou Eckert. Marque sous la vase, vers 1900.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180/200 -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#997Spode
Drie grote koppen met onderborden van blauw en wit Engels porselein met een decor van Italiaanse romantische zichten. Onderaan gemerkt.
Trois grandes tasses et soucoupes en porcelaine anglaise bleue et blanche à décor de vues romantiques italiennes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1130
Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120 -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 360/380 -
#807Krautheim
Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1143
Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#603
Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.
Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 110 & 100 cmEstimate: € 300/400 -
#1129
Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#1131
Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#486
Een paar nachtkastjes met een lade en een deur met twee verschillende marmeren bladen.
Paire de tables de chevet avec un tiroir et une porte et des tablettes différentes en marbre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#538
Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1890. Op houten sokkels.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers. Marque sous la base. Vers 1890. Sur des socles en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/160 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1050Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jachtscène in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Oor in de vorm van een vos. Met tekst “Jäger’s Freud, die grüne Heid”. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 30/50 -
#233
Een Heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Frankrijk, XVIIIe eeuw. Hoofd gerestaureerd.
Saint Jean-Baptiste en bois polychrome. France, XVIIIe siècle. Tête restaurée.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#52
Lot van 7 stripverhalen. Hardcover: Chas Addams (1912-1988), “Dear Dead Days”. Ed. Paul Hamlyn 1959. “The Groaning Board”. Ed. Hamish Hamilton 1964. “Black Maria”. Ed. Hamish Hamilton 1960. “Nightcrawlers”. Ed. Hamish Hamilton, 1957. Jijé (Joseph Gillain, 1914-1980), “Jerry tegen KKK”. Ed. Dupuis 1975. Softcover: Hugo Pratt (1927-1995), “Corto, altijd maar verder”. Ed. Casterman 1983. “De man van Caraïben”. Ed. Tijdschriftenhandel Noord 1978.
Lot de 7 albums de bandes dessinées. Hardcover: Chas Addams (1912-1988), “Dear Dead Days”. Ed. Paul Hamlyn 1959. “The Groaning Board”. Ed. Hamish Hamilton 1964. “Black Maria”. Ed. Hamish Hamilton 1960. “Nightcrawlers”. Ed. Hamish Hamilton, 1957. Jijé (Joseph Gillain, 1914-1980), “Jerry tegen KKK”. Ed. Dupuis 1975. Softcover: Hugo Pratt (1927-1995), “Corto, altijd maar verder”. Ed. Casterman 1983. “De man van Caraïben”. Ed. Tijdschriftenhandel Noord 1978.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#583
Een staande Guanyin van brons met meerkleurig patina.
Guanyin debout en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1800/2000 -
#532
“Stilleven met masker” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Achteraan toeschrijving aan Gerhard Hoeme en 1984.
“Nature morte au masque”. Technique mixte. Porte une signature. Au verso une attribution à Gerhard Hoeme et la date 1984.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#692Eugène Van Mieghem
“Havenjongen.” Een ets, in de plaat gemonogrammeerd: E.V.M.
“Garçon du port”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche: E.V.M.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#978
Een witgepatineerd bureau met twee spiegeldeurtjes in het opzet.
Bonheur du jour peint blanc. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à casiers et deux portes aux miroirs ovales.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#490Colombia Galeria Cano
Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen en hangers van 925 ‰ sterling zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopieën van juwelen die zich bevinden in het Goudmuseum van Bogota.
Deux différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct, ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#85
Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met larimar.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de larimar.No longer availableDim. 14,72 gEstimate: € 350/450