Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Santucci Deruta

Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.

Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.
Dim. h: 36 cm Ø: 36 cm
SKU: 1312220038.
Category: Aardewerk.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #397
    Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.

    Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #535

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #588

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #312

    Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.

    Lot de neuf figurines multicolores en poterie du Staffordshire.
    No longer available
    Dim. H: 15-26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #697

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    Un grand vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #683
    Cardew design

    “Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.

    "Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #235
    Boch

    Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.

    Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 30, 43 & 57 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #298
    Keram, Holland

    Een grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.

    Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #353

    Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.

    Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm en kleiner
    Estimate: € 60 / 100
  • #581

    Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.

    Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 32 & 37 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #17

    Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.

    Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 55 / 60
  • #18

    Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.

    Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #33
    Boch

    Een blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.

    Une théière en faïence bleue et blanche sur un rechaud, ornée d'un décor de Delft. Marquée.
    No longer available
    Dim. H: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #127

    Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.

    Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #508

    Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.

    Un grand bol en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø 41 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #72

    “Stadszicht met begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de ville avec béguinage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #589

    “Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Trois-mâts". Pastel et aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #10

    Een 18 K geelgouden trouwring.

    Une alliance en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 7,67 g
    Estimate: € 230 / 250
  • #322

    Een schotel en een lijst genummerd 39/100, beide gesigneerd Frans van Immerseel.

    Un plat et un cadre numérotés 39/100, tous deux signés Frans van Immerseel.
    No longer available
    Dim. Ø 39 en 34 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #355

    Een stoel met groene bekleding. Mahoniehout, Victoriaanse stijl.

    Une chaise recouverte en vert. Bois d'acajou, style victorien.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #392

    “Jeanne met kruik.” Olieverf op doek, op board. Kleine beschadigingen.

    "Jeanne avec cruche." Huile sur toile, sur carton. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #294

    Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.

    Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.
    No longer available
    Dim. 42 x 82 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #40

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants et de rubis d'un poids combiné d'environ 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 2,74 g
    Estimate: € 500 / 550
  • #208

    Vier antieke Chinese vazen van grijs geglazuurd steengoed. Kleine beschadigingen en randslijtage.

    Quatre vases chinois anciens en grès émaillé gris. Dégâts mineurs et usure des bords.
    No longer available
    Dim. H. 17 à 13 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #286

    Een donkere houten stoel in sgabellostijl.

    Une chaise en bois sombre de style sgabello.
    No longer available
    Dim. 97 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    Een schouwpendule in Rococo stijl. Verguld hout en plaaster. Met handgeschilderd romantisch tafereel. In werkende staat. Gerestaureerd en herverguld.

    Une horloge de cheminée de style rococo. Bois doré et plâtre. Avec scène romantique peinte à la main. En état de marche. Restaurée et redorée.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More