Similar lots by type
-
#188
Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#70
Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40/50 -
#96
Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.
Lot of 2 earthenware flower pot in the shape of pigs.No longer availableOnline onlyDim. h 17 m x 23 cmEstimate: € 30/40 -
#295
Een schenkkan van Keuls aardewerk. Een haarscheur bovenaan.
A pitcher of Cologne earthenware. A hairline crack at the top.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35/45 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
A Satsuma earthenware vase. Hole in the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 10/15 -
#294
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60/100 -
#251
Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30/40 -
#290
Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#21
Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. 37,5 cmEstimate: € 20/25 -
#297
Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.
large and a small pot of German stoneware with a blue decor. One of the two ears of the large pot has come off.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#286
Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
A duck of glazed Chinese pottery. Crack in the neck.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#226
Een lot Engels aardewerk met old-willowdecor, bestaande uit een terrine, negen platte borden, vier diepe borden en een ronde schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
"Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#89Bavaria
Een lot van drie. Theeservies met drie Bavaria porseleinen tasjes en schoteltjes met divers decor en kleur. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of three. Tea service with three Bavaria porcelain cups and saucers with various decor and colours. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 5 x 11 cmEstimate: € 20/25 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#275
Een lot van 3 boeken mbt illustratie.
A lot of 3 books with regard to illustration.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#244
Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H:34cmEstimate: € 60/100 -
#271
Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#284
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#190Val Saint Lambert
Een lot van 4 kristalen schalen, vazen en schenkkannetje. Divers kleuren in de massa.
A lot of 4 crystal bowls, vases and jug. Various colors in the mass.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. H: 10-21 cmEstimate: € 50/60 -
#165
Een lot van 3 koperen items bestaande uit 2 asbakken en 1 opiumpijp.
A lot of 3 copper items consisting of 2 ashtrays and 1 opium pipe.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 12-28 cmEstimate: € 30/40 -
#8
“Rama &Sita”. Een paar houtgesculptuurde maskers, Coromandel hout, Bali.
"Rama & Sita". A pair of wood sculpted masks, Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 29cmEstimate: € 35/45 -
#288
Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50/70 -
#60
Biscuit beeldje wit, 3 meisjes, lichte herstelschade aan 1 arm.
Biscuit figurine white, 3 girls, slight repair damage to 1 arm.No longer availableOnline onlyDim. h13,5cm x b13cmEstimate: € 15/25 -
#87
Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.
A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 60/80