#313Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.
Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
#257“Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont. Parijs, 1965.
”Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont, Paris 1965.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#732Collignon“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#594“Compositie met stippen. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
”Composition à pois”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté ‘89.No longer availableDim. 98 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648Een oude zittende Boeddha van brons.
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#431Een paar vechtende hanen van verzilverd metaal.
Une paire de coqs en métal argenté.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40