#112
“De naaister”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd.
”La couturière”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent dans l’esprit du XIXème siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#566Dahadj
#356
Une série de quatre chaises richement sculptés, style Baroque, dont deux fauteuils.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 200300 -
#309A.D.M.
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#320
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 450/550 -
#750
Een briljant van 0,60 ct. Kleur K. VVS2. Met HRD certificaat.
Un brillant de 0,60 ct. Couleur K. VVS2. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 1200/1300 -
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#41
Een gesculpteerde houten buste van Christus op marmeren sokkel.
Un buste en bois sculpté du Christ sur socle en marbre.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40/60 -
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#123
Een handgemaakte scheepsmaquette van een XIXe eeuwse klipper.
Une maquette marine faite main d’un clipper du XIXème siècle.No longer availableDim. l: 83 h: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#680
Een in markies geslepen diamant van 0,52 ct. Kleur H. SI1. Met HRD certificaat.
Un diamant marquise de 0,52 ct. Couleur H. SI1. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 950/1100