#26Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
#549Een fauteuil à la reine in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
#376Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
#226Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
#407Een lot, bestaande uit een fruithouten kistje met inlegwerk, een houten doosje met vier kleiner doosjes met landschapsdecors en een wortelhouten sigarettendoosje met ingelegd decor (beschadiging).
Un lot composé d'une boîte à fruits en bois avec incrustation, d'une boîte en bois avec quatre petites boîtes à décors de paysages et d'une boîte à cigarettes en ronce de bois avec décor incrusté (endommagé).No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#343Wiskemann, BruxellesEen lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 12 grote lepels, 12 grote vorken, 11 vismessen, 11 visvorken, 12 dessertvorken, 12 dessertlepels, 12 dessertmessen, 12 koffielepels, 12 cakevorkjes, 12 botermesjes, een eierlepeltje en 12 bestekleggers in etui.
#365Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
#16Een wit aardewerken jardinière op sokkel.
#197“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
Un secrétaire pliant en chêne à trois tiroirs et décorations décorées.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 150 / 200