Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blaiw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blaiw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.

Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.

Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif floral noir et blanc. Marqué en bas.
Dim. h: 36 cm
SKU: 2906210433.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 300 / 340
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #483

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à motif floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #172
    August Audenaert
    Period: 1872-1953

    “Vlucht naar Egypte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Sint-Gillis-Waas, 1900. Lichte verfschade. In een indrukwekkende eikenhouten baroklijst, bovenaan versierd met een Heilig Hart (150 x 115 cm).

    Fuite en Egypte. Huile sur toile. Signée et datée Sint-Gillis-Waas, 1900. Légère détérioration de peinture. Dans un impressionnant cadre baroque en chêne, dessus décoré d'un Sacré-Cœur 115 cm ).
    No longer available
    Dim. 94 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #343
    Wiskemann, Bruxelles

    Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 12 grote lepels, 12 grote vorken, 11 vismessen, 11 visvorken, 12 dessertvorken, 12 dessertlepels, 12 dessertmessen, 12 koffielepels, 12 cakevorkjes, 12 botermesjes, een eierlepeltje en 12 bestekleggers in etui.

    Lot de couverts en métal argenté comprenant 12 grandes cuillères, 12 grandes fourchettes, 11 couteaux à poisson, 12 fourchettes à dessert, 12 cuillères à dessert, 12 couteaux à dessert, 12 cuillères à café, 12 fourchettes à gâteaux, 12 couteaux à beurre, une cuillère à oeuf et 12 porte-couteaux dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #346

    Een ovaal bijzettafeltje met tussenblad. Eén bevestiging van een pootje te herstellen.

    Une table d'appoint ovale avec entretoise. Fixation d'un pied à réparer.
    No longer available
    Dim. 80 x 42 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #158

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #565
    Sarouk

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis en laine, noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 253 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #650

    Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.

    Un élément mural en merisier à deux niveaux et à lattes.
    No longer available
    Dim. 82 x 66 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #422

    “Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.

    Composition abstraite. Technique mixte sur papier. Fenêtre endommagée.
    No longer available
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #131
    Antoine Nelson
    Period: 1849 - 1910

    “Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Escapade hivernale. Une statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #640

    Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.

    Un groupe en bronze en forme de rat sur un livre sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #398
    MNP, Limoges

    Een paar porseleinen borden met met de hand opgehoogde decors van vogels in een landschap in het plat, met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux soulevés à la main dans un paysage au centre, avec aile bleu cobalt et tranche dorée. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415
    Nain

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.

    Un tapis persan en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 115 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More