#153“Vechtende herten”. Een zamakken groep op sokkel van zwart marmer en onyx.
#614Marcel Mazy“De Ruïne”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1976.
#509Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
#167Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Herderinnetje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Petite bergère. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#240Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een gele Ceylon saffier van +- 2,20 ct. en met een briljant van 0,20 ct. Met certificaat.
Collier en or jaune 18 K avec pendentif serti d'un saphir jaune de Ceylan de +- 2,20 ct et d'un diamant de 0,20 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#685Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#336Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
Une alliance en or jaune 18 kt sertie de diamants blancs, jaunes et marron clair d'un poids combiné de +- 1,30 ct. Taille 54.No longer availableDim. 1,55 gEstimate: € 550 / 600