Other lots in this auction
-
#309Goebel, Germany“Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
Bons amis. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 182.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#99Rik Mulders“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#88Een art deco schouwklok van albast en marmer, versierd met twee zamakken gazellen.
Pendule de cheminée art déco en albâtre et marbre, à décor de deux gazelles en zamac.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60 / 100 -
#89Angelo VadalaPeriod: °1940“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#166Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.
Commode plaquée à quatre tiroirs et dessus en marbre rose.No longer availableDim. 98 x 105 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
Un sac à main à carreaux écossais, modèle 'Nova Check'.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#441Een lot Chinees porselein met meerkleurige decors, bestaande uit een ‘lunchbox’ met vier compartimenten, een theeschaaltje en een theepotje.
Lot de porcelaine de Chine à décors multicolores, composé d'une lunch box à quatre compartiments, d'un bol à thé et d'une théière.No longer availableDim. h: 5,5 - 13,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#484Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld“Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Zétès et Calais. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 109/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 49 cmEstimate: € 180 / 240 -
#430Een enkelschots Co2 luchtdrukpistool. Kaliber 5.5. Bijgevoegd een Retay tactical red dot.
Un pistolet à air comprimé CO2 à un coup. Calibre 5.5. Ci-joint un point rouge tactique Retay.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#96Een ovale table de milieu van eikenhout en met geslagen koperen voet. vier poten, ingelegd met een sierbiesje. Jaren dertig.
Une table ovale dans l'environnement du chêne et avec base en cuivre martelé. quatre pieds, incrusté d'une garniture décorative. Années 1930.No longer availableDim. 120 x 79 cmEstimate: € 100 / 150 -
#672LuxorEen vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
Une pendule de cheminée entièrement en laiton. Dans son écrin d'origine et avec preuve d'achat.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#418Een lot van acht borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw. Twee met randschilfer.
Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 20 - 22 cmEstimate: € 100 / 160


