Similar lots by type
-
#1007Een paar schalen en een voorouderbeeldje van gepolychromeerd terracotta. Zuid-Amerika.
Paire de plats et une statuette d’ancêtre en terre cuite polychrome. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#257Een likeurvaatje van meerkleurig Belgisch aardewerk met vijf borreltjes en op een dienblad.
Un ensemble de poterie belge comprenant un plateau, cinq godets et tonnelet à liqueur.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#814Een theepot in de vorm van een huisje en een vaasje met druipglazuur. Beide Engels, waarbij het eerste gemerkt “Keele st. pottery Co. Ltd.”.
Théière en forme d’une petite maison et un vase en glaçure coulée. Travail anglais. La première à la marque “Keel St. Pottery Co Ltd”.No longer availableDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#647Een aardewerken vaas met een handgeschilderd decor van gebladerte. Indo-Perzisch.
Un vase en faïence avec un décor peint à la main de feuillage. Travail indo-persan.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#268Een knobbelvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Jubileumuitgave van de Porseleinen Fles, 1953.
Un vase nodule en poterie de Delft blanche et bleue. Edition Jubilé, 1953 de la Porseleinen Fles.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1055Een lot van negentien beeldjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
Lot de 19 statuettes en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1058Twee vazen en een schelpvormige siercoupe van kobaltblauw en verguld aardewerk, waarbij de eerste twee met een Handgeschilderd bloemendecor. De tweede onderaan gemerkt “W.S. & S.”.
Deux vases et une coupe en forme de coquille en faïence bleue cobalt et dorée dont les premiers à décor de fleur peint à la main. La corbeille avec la marque “W.S. & S.”.No longer availableDim. h: 30 & 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#568Een beeld van groengeglazuurd aardewerk in de vorm van een schildpad en een slang met een kom in de bek. Naar de Tangdynastie.
Une statue en faïence verte en forme de tortue et serpent. D’après la Dynastie Tang.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#855Twee borden en een gemberpot van blauw en wit Chinees aardewerk. XIXe en XVIIIe eeuw. Eén met restauratie.
Deux assiettes et un pot à gingembre en faïence bleue et blanche de Chine. XIXe et XVIIIe siècle. Une restauration.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#980Johannes DomisseEen jongensbuste van groengepatineerd terracotta op een arduinen sokkel. Achteraan gesigneerd en genummerd.
Un buste de garçon en terre cuite patinée vert sur pied. Signé et numéroté à l’arrière.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1021Een paar apothekerspotten van meerkleurig aardewerk versierd met polychrome wapenschilden. Delft.
Paire de pots de pharmacien en faïence polychrome décorés d’écussons. Delft.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#951Een paar vaasjes van meerkleurig aardewerk. Delft, XVIIIe eeuw. Zonder deksels en met randschade.
Paire de petits vases en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle. Sans couvercles et aux éclats.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#850Een vaas van meerkleurig Satsuma aardewerk met koperen deksel en voet.
Vase en faïence polychrome de Satsuma. Couvercle et base en cuivre.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#1130Een paar kelkvormige terracotta tuinvazen.
Paire de vases de jardin en terre cuite.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#683Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrameerd op de poot.
“Etre post-démoniaque”. Une statue en grès. Monogramme sur la patte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#938Een tabakspot van Doultonware met met drie handvatten en een verzilverd metalen deksel. Het decor met bloemen en sporters. Onderaan gemerkt.
Pot à tabac en Doultonware à trois anses et couvercle en métal argenté. Décor aux fleurs et aux athlètes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#402“Romantisch koppel”. Een paar beelden van gepolychromeerd pijpaarde. Binnenin genummerd.
“Couple romantique”. Deux statuettes en terre de pipe. Numérotées à l’intérieur.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1040Een lot borden en een kom van aardewerk en porselein, bestaande uit zes met een bloemendecor en opengewerkte rand, zes Napoleonbordjes, vijf diepe borden met een Indische decors, enz...
Lot d’assiettes et un bol en faïence et porcelaine comprenant six assiettes à décor de fleurs et au bord ajouré, six assiettes “Napoléon”, cinq assiettes creuses aux décors indiens etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#221Een meisjesbuste van meerkleurig aardewerk. Boheems werk. Onderaan gemerkt.
Un buste de femme en poterie multicolore. Oeuvre bohémienne. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260 / 300 -
#704Een dekselpot van roodgepatineerd aardewerk. Chinees werk.
Pot couvert en faïence à patine rouge. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#1008Een kruik van gepolychromeerd aardewerk op drie poten in de vorm van Jaguars. Mexicaans werk.
Cruche en faïence polychrome sur trois pieds en forme de jaguars. Travail mexicain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#637Een schaal van Chinees crackleware.
Un plat en porcelaine de Chine “crackleware”.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 80 / 90 -
#984Een jardinière en een siervaas van meerkleurig aardewerk, versierd met draken en met een handgeschilderd vrouwenportret. Onderdeel vaan een schouwstel, maar derde stuk manco.
Jardinière et vase en faïence polychrome décorés de dragons et d’un portrait de femme peint à la main. Partie d’une garniture de cheminée dont la troisième partie manque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 160 -
#1082“Dame met mand” “Heer met vogeltje”. Twee beeldjes van meerkleurig aardewerk. Zonder merk. XIXe eeuw.
“Femme au panier” et “Homme à l’oiseau”. Deux statuettes en faïence polychrome. Sans marque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#157SomsoEen medische studiebuste van het menselijk lichaam met uitneembare organen.
Buste d’étude médicale aux organes amovibles.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#432A. Stepanov“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.
“Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#113Een cassolette van groen marmer met bronzen monturen. Omstreeks 1900.
Cassolette en marbre vert aux montures en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#20Een gegraveerde zilveren sigarettendoos met monogram. Belgische keuren 800‰ en QM.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons belges pour 800‰ et QM.No longer availableDim. 136 g (11 x 8 cm)Estimate: € 30 / 40 -
#740Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#196Een Franse jachtkast met onderaan twee paneeldeurtjes met gesculpteerde voorstellingen van patrijzen, het opzet met twee getorste zuiltjes naast de deuren met glas in lood, gedragen door twee gesculpteerde griffioenen.
Armoire de chasse à deux corps, le bas à deux portes à décor sculpté de perdrix, le haut à deux colonnettes torsadées flanquant les portes aux vitraux et portées par deux griffons.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#264Renaat Matthyssens“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Scène de rue”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘87.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#837Een lotje porselein, bestaande uit een vide-poche en een juwelendoosje van blauw en verguld en een inktpotje van wit en verguld porselein met een bloemendecor. Resp. Baudour, Limoges en Italië.
Lot de porcelaines comprenant un vide-poche et une boîte à bijoux en bleu et or et un encrier en blanc et or à décor de fleurs. Respectivement Baudour, Limoges et Italie.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#495IndiaTwee verschillende halssnoeren van zilver en half edelstenen.
Deux colliers en argent aux pierres précieuses.No longer availableDim. 184,93 gEstimate: € 80 / 120 -
#924Een lot van vijf kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXe eeuw.
Lot de cinq tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#750Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#765Seiko AutomaticEen roestvrij stalen dameshorloge.
Une montre pour dames en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150

