Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.

Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.

Vase à couvercle en porcelaine de Chine multicolore.
Dim. H:40cm
SKU: 2709220611.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #611
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #285

    Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.

    Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #610

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).

    Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #256

    Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 82 x 82 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #240

    Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de brillants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 650 / 700
  • #692

    Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.

    Lustre à pendeloques en cristal et quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #560

    Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.

    Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #135

    Een paar zilveren kandelaars in Lodewijk XV-stijl. Duitse keuren 835‰.

    Une paire de bougeoirs en argent de style Louis XV. Poinçons allemands 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #460

    Een Oosterse druppelfles van porselein.

    Une bouteille à gouttes oriental en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #480
    Louis Vuitton

    Een halfronde handtas met originele stofzak.

    Un sac à main semi-circulaire avec dustbag d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #345

    Een gevarieerd lot camera’s en verrekijkers.

    Un lot varié d'appareils photo et de jumelles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #45

    Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.

    Une montre de poche art déco en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More