#117Val Saint-LambertCoupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.
#285Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.
#610Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).
#256Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#240Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de brillants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,28 gEstimate: € 650 / 700 -
#692Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
#560Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
#135Een paar zilveren kandelaars in Lodewijk XV-stijl. Duitse keuren 835‰.
Une paire de bougeoirs en argent de style Louis XV. Poinçons allemands 835‰.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#460Een Oosterse druppelfles van porselein.
#480Louis VuittonEen halfronde handtas met originele stofzak.
#345Een gevarieerd lot camera’s en verrekijkers.
#45Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Une montre de poche art déco en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 150 / 200