#143Louis VuittonEen handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.
Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.No longer availableEstimate: € 650 / 750 -
#44Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984Een paar heidelandschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages de landes, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 18,5 cm x 24 cmEstimate: € 50 / 100 -
#318Een XIXe eeuwse lederen hoedendoos.
#434“Reliëf abstract ontwerp moderne woning.” Draagt handtekening Huszaa.
#352“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#292Claude Sielens“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#81Een bordje van blauw en wit porselein met een decor van insecten, bloemen en swastika’s. China, tijdperk Jiaqing. Achteraan gemerkt.
Assiette en porcelaine bleue et blanche à décor d'insectes, de fleurs et de croix gammées. Chine, époque Jiaqing. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#625Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
#239“Weg naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Route à côté d'un ruisseau". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100 / 150