Other lots in this auction
-
#408
Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
A wood sculpted African mask. Senufo tribe.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 50/80 -
#337
Een karakterkruik van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt: Mons.
A character jug of multicolored earthenware. Marked on the bottom: Mons.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#624
“Maakt u lid van het Roode Kruis - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Affiche geïllustreerd door Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d’Impression d’Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.
“Join the Red Cross - Faites-vous membre de la Croix Rouge”. Poster illustrated by Fernand Toussaint. Ed. Les Ateliers d'Impression d'Art O. De Rycker, Bruxelles 1934.No longer availableDim. 100 x 62 cmEstimate: € 50/70 -
#672
Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/110 -
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928
“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200/1400 -
#692Val Saint Lambert
Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.
A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.No longer availableDim. 14 x Ø 12 cmEstimate: € 40/60 -
#649Murano
Een uit glas gesculpteerde Murano schelp met diverse kleuren.
A glass sculpted Murano shell with various colours.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 30/40 -
#604
Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
A Chinese porcelain celadon jar with lid.No longer availableDim. 27 x Ø18 cmEstimate: € 100/125 -
#340
Een lot van 2 verzilverde vorkensets in bijhorend kistje.
Two sets of silver plated forks in a box.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#527
Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.No longer availableDim. L: 25-43 cmEstimate: € 150/200 -
#299
Een kunstbronzen bijzettafeltje met hout en lederen bovenblad.
An artificial bronze side table with wood and leather top.No longer availableDim. 55 x Ø 45 cmEstimate: € 50/80 -
#310
Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 50 x 83 cmEstimate: € 300/400