Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.
Delfts blauw

Een Delfts blauw porseleinen schaal, Pauwenstaart.

A Delft blue porcelain bowl, Peacock tail.
Dim. Ø 39 cm
SKU: 1804230248.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #248
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #529
    A. Dies

    “Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).

    "Portrait of a Citizen". Oil on canvas. Signed and dated 1906. (AID3385).
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #583
    Davidoff

    Een humidor in notelaar met koperen handgrepen in scheepsstijl, inclusief sleutel. Gemerkt “Davidoff”.

    A walnut humidor with ship style copper handles, including key. Marked "Davidoff".
    No longer available
    Dim. 17 x 35 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #405

    “Hommage a Picasso”. Een Murano vaasje met gesculpteerd portret. Onderaan getiteld.

    Homage to Picasso. A Murano vase with a sculpted portrait. Titled at the bottom.
    No longer available
    Dim. 20 x Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl. (AID1476).

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style. (AID1476).
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #74
    Amedée Leynen

    “Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.

    Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.
    No longer available
    Dim. 34 x 50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #647

    Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.

    A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.
    No longer available
    Dim. L: 28-45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #620

    Vijf in briolette geslepen rookkwartsen met een gezamenlijk gewicht van +- 50 ct.

    Five smoky quartz cut in briolette with a combined weight of +- 50 ct.
    No longer available
    Dim. 29,90 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #24
    J. Dewilde

    “Meisje met bloem”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “J Dewilde 1981” - “102/175”.

    "Girl with flower". A woodcut on paper, signed at the bottom “J Dewilde 1981” - “102/175”.
    No longer available
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #669
    Capodimonte.

    “Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.

    "Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #293

    Vijf diverse wandelstokken met handvaten van hoorn, been, koper e.a.

    Five various walking sticks with handles of horn, bone, copper and others.
    No longer available
    Dim. L: 80-95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.

    A green glass vase with 3 round protrusions.
    No longer available
    Dim. 40,5 x Ø 20 cm
    Estimate: € 75 / 125
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More