Other lots in this auction
-
#410
Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#656
Een uit riet gevlochten strandfauteuil. Voering op armsteunen binnenin gescheurd. (AID680)
A beach armchair woven from reed. Lining on armrests torn inside. (AID680)No longer availableDim. 150 x 80 x 70 cmEstimate: € 140/200 -
#475
Een cilindervormige hallantaarn in Louis XVI stijl met bronzen frame en 4 lichtpunten.
A cylindrical Louis XVI style hall lantern with bronze frame and 4 light points.No longer availableDim. 84 x Ø 38 cmEstimate: € 325/375 -
#681
Een Chinees porseleinen, famille noir, versierd met diverse figuren en decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain, famille noir, decorated with various figures and decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 27 x Ø 14 cmEstimate: € 120/200 -
#108Auguste Moreau
“Amour a l’Arc”. Een brons gepolijst beeld met Cupido op marmeren voet. Onderaan gemerkt “par Aug Moreau”.
“Amour a l'Arc”. A polished bronze sculpture with Cupid on a marble base. Marked on the bottom "par Aug Moreau".No longer availableDim. 61 cmEstimate: € 300/400 -
#672
Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/110 -
#55
Een bronzen stempeltje in de vorm van een fijn uitgewerkte olifant op een rots. Met wapenschild.
A bronze stamp in the shape of a finely worked elephant on a rock. With coat of arms.No longer availableDim. H. 5,5 cmEstimate: € 50/80 -
#339Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#361
Een Balinese “healing” gong in hout gesculpteerd frame met draken ornament bovenaan.
A Balinese "healing" gong in wood carved frame with dragon ornament on top.No longer availableDim. H: 52 cmEstimate: € 50/70 -
#490
Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
An 18 karat white and yellow gold art deco brooch set with brilliants with a combined weight of +- 0.50 ct and onyx.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 700/800 -
#379Gabriel Dechamps
“Chapelle campagne Monton.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle Campaign Monton." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 800/1200 -
#522
Een butler spiegel in verguld, houten kader.
A butler mirror in a gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø 62 cmEstimate: € 75/125