Other lots in this auction
-
#663
Achthoekige houten theedoos, 3 partities.
Boîte à thé octogonale en bois, 3 cloisons.No longer availableDim. h12cm x b18,5cmEstimate: € 80 / 100 -
#77
Een lot Frans aardewerk, bestaande uit twee inktstellen en een olie- en azijnstelletje. Alles met recipiënten en stopjes. Vroeg XIXe eeuw.
Lot de poterie française, composé de deux sets d'encre et d'un set huile et vinaigre. Le tout avec récipients et bouchons. Début XIXème siècle.No longer availableDim. H: 6-16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#460
Parelcollier met armband, zoetwaterparels met Amethist, zilveren slotjes.
Collier de perles avec bracelet, perles d'eau douce avec améthyste, fermoirs en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#645Gustave Van Vaerenbergh
Een jongen en een meisje onder een paraplu. Terra cotta groep. Gesigneerd en genummerd.
Un garçon et une fille sous un parapluie. Groupe en terre cuite. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Cor Van Reken
“Molen bij een ven bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin près d'un marais au crépuscule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228
Een gedetailleerde miniatuurploeg van brons, geciseleerd en bruin gepatineerd.
Une charrue miniature détaillée en bronze martelé et patiné brun.No longer availableDim. L.24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144Jacques SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Veldweg met hoeves”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Chemin de campagne avec fermes". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. h72,5cm x b77cmEstimate: € 175 / 200 -
#58
Een aardewerken schenkkannetje met meerkleurig bloemendecor. XVIIIe eeuw.
Verseuse en faïence à décor floral multicolore. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h:16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#231
Meesterstuk, half rond, miniatuur zuilenkamer met trappenhal, gemarkeerd AM met zeemeerminlogo.
Chef-d'œuvre, hall d'escalier miniature semi-circulaire à colonnades, marqué AM avec logo à la sirène.No longer availableDim. h41cm x 46cmEstimate: € 250 / 275 -
#537
Zes geslepen kristallen wijnglazen op voet in verschillende kleuren.
Six verres à pied en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. H: 18.5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#441
“Verborgen figuren.” Keramisch werk.
"Personnages cachés". Sculpture en céramique.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#468
Een kleine staande Boeddha van verguld brons.
Un petit bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 120