Other lots in this auction
-
#351
Gepolychromeerd houten beeld van een vogel.
Sculpture en bois polychrome d'un oiseau.No longer availableDim. h23cm x b16cmEstimate: € 20/30 -
#214Cor Van Reken
“Molen bij een ven bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Moulin près d'un marais au crépuscule". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#356
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50/70 -
#47
Vier antieke hangsloten van smeedijzer. Een ingelegd met been. Drie met sleutel.
Quatre cadenas anciens en fer forgé. L'un incrusté d'os. Trois avec clé.No longer availableDim. H: 4.5-9 cmEstimate: € 60/100 -
#90
Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,69 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en forme de cœur en or blanc 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,69 ct.No longer availableDim. 8,97 gEstimate: € 900/1000 -
#608
Een paar blauw geglazuurde beeldjes, tempelhonden/wachters, markering onderaan 213 & 257.
Une paire de figurines émaillées bleues, chiens/gardiens du temple, marquage en bas 213 & 257.No longer availableDim. h26cm x 10cmEstimate: € 30/40 -
#327Römische Glashütte, Linz
Een coupe van meerkleurig glaspasta. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.
Une coupe en pâte de verre multicolore. Travail autrichien. Marquée en bas.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25/35 -
#600
Een reiswekkertje in metalen kast en met geslepen dekglaasje. In etui. Jaren ‘30.
Un réveil de voyage dans un boîtier en métal et avec un couvercle en verre taillé. En pochette. Des années 30.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 40/60 -
#347
Een paar verzilverde kandelaars. ‘Made in England.’ Eén met omgebogen rand.
Une paire de bougeoirs en métal argenté. Fait en Angleterre. Un avec un bord incurvé.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 45/65 -
#303
Zeven boeken over Pablo Picasso, één Nederlands, één Duits, de overige in het Frans, waaronder “Picasso et le Théâtre”. Ed. Le Club français du Livre 1967.
Sept livres sur Pablo Picasso, un néerlandais, un allemand, les autres en français, dont « Picasso et le Théâtre ». Ed. Le Club français du Livre 1967.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#259Rudi De Vos
“Cremerie Kennes.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1992.
"Crémerie Kennes." Huile sur carton. Signé. Daté de 1992.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#697
Een lot van vier kleurloos glazen schenkkannen, waarbij één met geslepen ruitmotief en een andere gemerkt van Marimekko (Finland).
Lot de quatre cruches en verre incolore, l'une à motif de diamant taillé et l'autre marquée par Marimekko (Finlande).No longer availableDim. h: 20 - 27 cmEstimate: € 25/40