#661
Lot en porcelaine de Chine multicolore, composé de quatre pots à pommade, d'une théière (anse cassée) et de deux tasses. on ajoute une boîte émaillée.No longer availableDim. Ø: 4 - 7 c mEstimate: € 40 / 50 -
#652
“Shiva”. Oost-Indische inkttekening op papier.
#344
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#564
#101Cristal de Boheme
#522Salvador Dali
“Ruiter”. Litho. Gesigneerd en genummerd 221/250 buiten de plaat.
"Cavalier". Lithographier. Signé et numéroté 221/250 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#489
“Kubistische Compositie”. Houtskool op papier.
#93
“Lorenzo di Medici, naar Michelangelo.” Bronzen beeldje.
#687
Vier porseleinen en glazen bierpullen.
#581
Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.
#383
Lot de sept paires de boules dites "de santé" en cloisonné sur laiton. Dans des boîtes.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#572Ruscha, Paris
Een aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 100