Other lots in this auction
-
#171
Een paar bronzen beeldjes, liggende leeuwen.
Une paire de figurines en bronze, des lions couchés.No longer availableDim. h 16 x l32 cmEstimate: € 330/350 -
#477
Een Arita porseleinen vaas met decoratie van gouden vogels op zwarte achtergrond. Fo-hond op deksel beschadigd. Onderaan gemerkt: Saishintei, begin XXste eeuw.
Vase en porcelaine d'Arita à décor d'oiseaux dorés sur fond noir. Chien de Fo sur le couvercle abîmé. Marqué en bas : Saishintei, début XXe siècle.No longer availableDim. h 69 cmEstimate: € 200/300 -
#326
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#389
Keramiek mid-century schaal en potje, Italiaans Rimini blauw, naar ontwerp Aldo Londi voor Bitossi.
Bol et pot en céramique du milieu du siècle, bleu Rimini italien, conçu par Aldo Londi pour Bitossi.No longer availableDim. Ø35cmEstimate: € 35/45 -
#2René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Viermaster in de dokken.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Quatre-mâts dans les docks." Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 100/150 -
#518
Een lot van twee grijze en twee gele glazen sierfluiten, en vijf kristallen mondgeblazen sierfluiten.
Lot de deux flûtes décoratives en verre gris et deux jaunes, et de cinq flûtes décoratives en cristal soufflé bouche.No longer availableDim. h 35,5 & 23 cmEstimate: € 120/200 -
#25
Jeanne d’Arc te paard. Deels verguld wit porseleinen beeld. Saksen, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur.
Jeanne d'Arc à cheval. Sculpture en porcelaine blanche partiellement dorée. Saxe, début XXe siècle. Marqué en bas en bleu sous glaçure.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80/120 -
#467
Een zittende Guanyin van gepolychromeerd hout.
Un Guanyin assis en bois polychrome.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 60/100 -
#469
“Krishna’s Raaslila” Tangka op doek.
"Raaslila de Krishna" Tangka sur toile.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 45/55 -
#333
Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.
Lampe de bureau ancienne en bronze. Avec un nouveau câblage.No longer availableDim. h: +/- 42 cmEstimate: € 40/60 -
#299
“Meisjesportret.” Olieverf op board. Vermoedelijk Walter Arras.
"Portrait de fille". Huile sur carton. Vraisemblablement Walter Arras.No longer availableDim. h38 x 34,5cmEstimate: € 60/100 -
#560
Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.No longer availableEstimate: € 250/300