Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).

Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).

Une chaise design avec un couverture noire. D'après le modèle Golem de Vico Magistretti (1969).
Dim. 110 x 51 cm
SKU: 1312220405.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #405
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #61

    Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.

    Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #210

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,46 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #454
    Marius Girard
    Period: 1927 - 2014

    “Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    "Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 46 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #685
    Marie Storms

    Een siercollier met fantasiestenen.

    Un collier décoratif avec des pierres fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #390

    Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #392

    “Jeanne met kruik.” Olieverf op doek, op board. Kleine beschadigingen.

    "Jeanne avec cruche." Huile sur toile, sur carton. Dégâts mineurs.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #409

    Een vaasje in geel glas.

    Un vase en verre jaune.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #698

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine, noué à la main.
    No longer available
    Dim. 190 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #206

    Jacobean bijzettafel van eikenhout met gedraaide poten. Een lade in de gordel.

    Table d'appoint jacobine en bois de chêne avec pieds tournés. Un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 52 x 54,5 x 85 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #67
    Lupo, Barcelona

    Een handtas van beige leder met portemonnee. In stofzak.

    Un sac à main en cuir beige avec portefeuille. Dans un sac antipoussière.
    No longer available
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #380

    Twee elegante karaffen van geslepen glas met verzilverd metalen bovenranden.

    Deux élégantes carafes en verre taillé avec bords supérieurs en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H. 40 & 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #124
    Jean-François Taelemans

    “Ferme Flamande - Le jour des pauvres”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1915.

    "Ferme Flamande - Le jour des pauvres". Huile sur toile. Signée et datée 1915 au dos.
    No longer available
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 250
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More