Similar lots by type
-
#224
Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60/80 -
#252
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.No longer availableDim. l:83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#253
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.No longer availableDim. l: 83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#164
Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.
Deux carafes, finitions en argent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/240 -
#864
Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#257Val St. Lambert
Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal op voet. Onderaan gemerkt en met label.
Un vase en cristal taillé bleu et incolore sur pied. Marque sous la base, label présent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#671
Een vaas van gekleurd glas in Murano-stijl.
Un vase en verre de couleur, style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#365Val St. Lambert
Een vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un vase et un vase cylindrique en cristal taillé, vert et mauve dans la masse. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#234
Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#459
Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.
Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/80 -
#681
Een design-vaas van meerkleurig glas.
Un vase design en verre polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#869
Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#263Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909
Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd disteldecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrameerd ‘VSL’. Lange barst over de buik en de basis.
Un vase en verre à double couche, décor gravé à l‘acide de fluor et décoration stylisé de chardons en émail à vapeur d'oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Monogramme ‘VSL’. Longue fissure sur la panse et la base.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 600/800 -
#183Val St. LambertPeriod: 1905 - 1909
Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.
Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 1000/1200 -
#208
Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#241Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#449
Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.
Trois cendriers en cristal en cristal taillé resp. bleu, rouge et incolore. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un cendrier italien soufflé.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#904
Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.
Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#714
Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#512
Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.
Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 100/140 -
#872
Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/70 -
#865Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#910
Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.
Un lot de quatre carafes différentes incolores.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#367
Drie stuks Murano glas.
Trois pièces en verre Murano.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#834J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#465
Een lot van vier verschillende antieke sleutels.
Un lot de quatre clés antiques différentes.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#446
Een halfrond mahoniehouten bijzettafeltje met drie tapse poten. XIXe eeuw.
Une table demi-lune en acajou à trois pieds fuseaux. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 83 cmEstimate: € 50/80 -
#565
Twee ivoren netsukes met resp. voorstellingen van een schaars geklede dame en een man gezeten op een hond. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire, dont une dame peu habillée, et un homme assis sur un chien. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 en 5 cmEstimate: € 90/110 -
#168Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
“Het gevonden nestje”. Een groep van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Petit nid trouvé”. Un groupe en terre cuite à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220/260 -
#128
Twee ijzeren poortornamenten in de vorm van aanstormende paarden.
Deux ornements de porte en forme de deux chevaux houleux.No longer availableDim. l: 22cmEstimate: € 160/180 -
#76
Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80/120 -
#307
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#732
Twee crapauds, bekleed met rood fluweel.
Deux crapauds, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 50/80 -
#614
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200/240 -
#547
Een paar ivoren erotische Japanse netsuke’s.
Une paire de netsukes japonais érotiques.No longer availableDim. ± 6 cmEstimate: € 80/100