Similar lots by type
-
#288
Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#328Fontenelle
“Fazanten”. Een groep van crackleware. Achteraan gemerkt.
”Faisans”. Un groupe en ‘crackleware’. Signature au dos ‘Fontinele’.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#307Rouen
Een grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#443
Een reeks van drie decoratieve bollen van aardewerk met gespikkeld glazuur.
Une serie de trois boules en faïence et glaçure tachetée.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#761Regensburg
Een bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#331Amphora, Czechoslovakia
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/220 -
#397Petrus Regout
Een lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.
Un lot de cinq pots de cuisine en faïence avec couvercles en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#4
Een dekselpotje van meerkleurig aardewerk, gedragen door twee aapjes en met een aapje op het deksel.
Un petit pot à couvercle décoré d’un petit singe sur le couvercle, en faïence polychrome, porté par deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65/75 -
#268
Een groot bord van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de Klauw.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base De Klauw.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 130/150 -
#377
Een hors d’oeuvreschaal van meerkleurig aardewerk in de vorm van slabladeren en een kreeft. Staart gerestaureerd.
Un plateau à hors d’oeuvre en faïence polychrome en forme de feuilles de laitue et homard. La queue est restaurée.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#401
Een terrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend. Portugees werk.
Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 30/40 -
#451
Een lotje Satsuma-aardewerk, waarbij een paar vaasjes en drie miniatuur vaasjes, waarbij twee dekselvaasjes.
Un lot de faïence Satsuma, dont une paire de vases et trois vases miniatures, dont deux vases à couvercle.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#393
Twee kruisbeelden met rozen en twee rozenkransen van meerkleurig aardewerk, waarbij drie Frans en één Belgisch. Allen gemerkt. Enkele kleine schilfers.
Deux crucifix à roses et deux rosaires en faïence polychrome. Trois venant de France, deux venant de Belgique. Tous avec marque. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40/60 -
#480
Twee grote sierkruiken van Delfts aardewerk met vissersboten in het decor.
Deux grandes cruches décoratives en faïence de Delft, décor de bateaux de pêche.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/100 -
#431Boch frères Keramis
Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.
Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 280/340 -
#747
Een cachepot van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk, versierd met een bloemenmotief.
Un cache-pot en faïence de Belgique glaçure polychrome, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25; Ø: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#387
Adelaar met prooi (konijntje). Aardewerken beeld.
”Aigle et sa proie ( petit lapin)”. Une statue en faïence.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 80/100 -
#18
Een waterkruik van blauw en wit Italiaans aardewerk. Omstreeks 1800.
Une cruche à eau en faïence italienne bleue et blanche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#278
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de 3 klokken.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base, trois cloches.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 140/160 -
#211
Een antieke grafurne uit de vroege ijzertijd, circa 2500 jaar geleden. Een Ranstse archeologische vondst.
Une urne mortuaire antique datant de l'âge de fer, +- 2500 années. Trouvaille archéologique de Rants.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 100/120 -
#812New Time - Boch frères
Een theeserviesje van groen en beige aardewerk, bestaande uit een theepot, suikerpot en melkkannetje. Met kopjes en bordjes voor zes personen. Eén oortje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. 1961.
Un service à thé en faïence beige et vert, comprenant une théière, un sucrier et un pot à lait. Avec six tasses et sous-tasses. Une oreille de tasse à été restaurée. Marque sous la base. 1961.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#433Fontenelle
Een hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/80 -
#423
Een mandje van geglazuurd terracotta, getekend ‘Elexander’.
Un petit panier en terre cuite glaçuré. Signé ‘Elexander’.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 26/30 -
#733Bonn
Een jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#447
Een Japanse doos van roodgelakt hout in twee compartimenten.
Une boîte japonaise à deux compartiments en bois laqué rouge.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#830
Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#726
Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.
Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80/120 -
#496
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 325 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#87Limoges, France
Een paar porseleinen vazen met een meerkleurige fries met gestileerde bloemenmotieven en vergulde versieringen. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.
Paire de vases en porcelaine décorés d’une frise polychrome aux fleurs stylisées et rehaussée d’or. Marque sous la base. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#244Edgard WiethasePeriod: 1881-1965
“Ruiters” en ”Trekpaarden”. Drie studietekeningen. Resp. aquarel en potlood op papier. Alle gesigneerd. In twee kaders.
“Cavaliers” et “Chevaux de trait”. Trois études en aquarelle et en crayon sur papier. Signées. Dans deux cadres.No longer availableDim. 11 x 15 & 11,5 x 14 cmEstimate: € 150/200 -
#261
Een lot van drie vintage handtassen. Slijtage.
Un lot de trois sacs à main vintage. Usures.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#826
Een eikenhouten salontafel met twee laden. XIXe eeuw.
Une table de salon en chêne à deux tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. 49 x 143 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#615Kirman
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160/200 -
#370
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 800/1000 -
#551
“Samoerai”. Een bronzen beeld met koperkleurig patina.
“Samouraï”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180/240 -
#379
Een reeks van dertien oude prenten met thema’s uit de Godsdienstleer.
Une série de treize images anciennes en relation avec la Religion.No longer availableDim. 57 x 80 cmEstimate: € 50/70