#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#55Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
#541“Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero
#361Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.
#547Vaas van meerkleurig Muranoglas.
#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#51Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.
#338Een paar Italiaans glazen presse-papiers.
Une paire de presse-papiers en verre italien.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 25 / 35
#33Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#449Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#258Een paar porseleinen hoornvazen, versierd met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde motieven. Eind XIXe eeuw.
Paire de cornets en porcelaine, décorés de décors de paysages peints à la main et de motifs dorés. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#207Een art deco lamp in chroom.
#200Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,03 ct. White D en E SI2. Met certificaat.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,03 ct. Blanc D et E SI2. Avec certificat.No longer availableDim. 1,27 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#650Een 18 karaats geelgouden art nouveau hanger bezet met diamanten oude slijp, gezet in een zilveren libel, en een grote en twee kleine parels.
Pendentif en or jaune 18 K serti de diamants de taille ancienne dans une libelle en argent ainsi que de deux petites et une grande perle.No longer availableDim. 15,33 gEstimate: € 650 / 750 -
#656Een kleine gebeeldhouwde koffer met landschapsdecors. Chinees werk.
#433Een paar glazen vaasjes, gedragen door een paar gepolychromeerde zamakken figuren.
#528Een rechthoekige chromen salontafel met twee gefumeerd glazen bladen.
Une table basse rectangulaire chromée avec deux plateaux en verre fumé.No longer availableDim. 37 x 130 x 70 cmEstimate: € 40 / 50