Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een designvaas van rood Muranoglas.

Een designvaas van rood Muranoglas.

Vase design en verre de Murano rouge.
Dim. h: 32 cm
SKU: 2501220569.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 January 2022 19:00
Catalogue #569
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #51

    Mondgeblazen kruikvaas versierd met drie dolfijnen als basis.

    Vase pichet soufflé à la bouche décoré de trois dauphins comme base.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #55

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Un vase en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #45

    “Zeefantasie”. Een Murano sierobject van kleurloos glas met meerkleurige inclusies.

    “Fantaisie marine”. Objet décoratif de Murano en verre transparent avec inclusions multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #338

    Een paar Italiaans glazen presse-papiers.

    Une paire de presse-papiers en verre italien.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #473

    Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en forme de tête en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #541

    “Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero

    “Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #308

    Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.

    Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø:40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #337

    Vier stuks meerkleurig Tsjechisch glas, bestaande uit twee lange vaasjes op voet en twee dekselpotjes op voet.

    Quatre pièces en verre tchèque multicolore, composées de deux vases longs sur pied et de deux pots à couvercle sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #361

    Een paar vaasjes van geel glas met blauwe swirl.

    Une paire de vases en verre jaune avec un tourbillon bleu.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #547

    Vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #385

    Een reeks van zes grote en vijf kleine kleurloze glazen met geslepen decor. Bijgevoegd een gelijkaardige karaf en ijsemmertje.

    Ensemble de six grands et cinq petits verres transparents à décor découpé. Une carafe et un seau à glace similaires sont inclus.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    Een vaas van groen glas.

    Un vase de verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 45 / 60

Other lots in this auction

  • #695

    Een kleine kopie van een Friese staartklok.

    Une petite copie d'une horloge à queue frisonne.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #98

    Een lot 800‰ zilver bestek, bestaande uit zes kleine vorken, vijf kleine lepels en vijf grote lepels. 823,2 gram.

    Lot de couverts en argent 800‰, composé de six petites fourchettes, cinq petites cuillères et cinq grandes cuillères. 823,2 grammes.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 450
  • #621

    Vaas uit de sixties.

    Vase des années soixante.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #181

    Een collectie Belgische postzegels in 7 albums.

    Une collection de timbres belges en 7 albums.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #453

    Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à pommade en porcelaine de Chine en forme de pêche à l'exemple de la famille noire. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 23 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #683

    Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.

    Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #138

    Een rechthoekige schotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Delheid. 1554,3 gram.

    Un plat rectangulaire en argent 800‰. Poinçonné par Delheid. 1554,3 grammes.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #388

    Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.

    Une statuette en bois doré d'une figure féminine. Thaïlande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #100

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamant in markies geslepen van +- 1,05 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille marquise de +-1,05 ct.
    No longer available
    Dim. 4,10 g
    Estimate: € 2400 / 3000
  • #317

    Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).

    Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
    No longer available
    Dim. H. 15 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182

    Een schaaltje gemerkt F. De Leeuw, een pollepel met Belgische keur en een art nouveau taartschep in etui met Franse keur en makersmerk ARD Joseph Crossard. Alle van zilver.

    Petit plat avec la marque F. De Leeuw, une louche aux poinçons belges et une pelle à tarte art nouveau dans son étui avec poinçon français et poinçon d’orfèvre ARD Joseh Crossard. Toutes les pièces en argent.
    No longer available
    Dim. 695 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #233
    Hombergen, Anvers

    Een kleine houten pendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.

    Petite pendule de cheminée en bois de style Louis XV, ornée de garnitures en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More