Other lots in this auction
-
#674Jozef Mous“Natiepaarden.” Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd.
”Chevaux des Nations”. Une paire de dessins, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. ± 27,5 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#334Jules De Cort“Witte rozen”. Olieverf op board. In een verguld bronzen kader, getooid met een strik.
”Roses blanches”. Huile sur carton. dans un cadre en bronze, décoration d’un noeud.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#579Compositie. Olieverf op doek met collage. Achteraan toegeschreven : Frutrunk. En met opschrift: Exempl. III/959. Paris.
”Composition”. Huile sur toile et collage. Dédicace au dos: Frutrunk. Avec écriture : Exempl. III/959. Paris.No longer availableDim. 96,8 x 62,8 cmEstimate: € 800 / 900 -
#544Maurice De Vries“Desolaat landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
”Paysage désolé”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#346ThonetEen deckchair van met stoom gebogen beukenhout met gevlochten zit en rug. Gemerkt.
Chaise transat en hêtre courbé à la vapeur et à siège et dossier cannés. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#864“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#190Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 14 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 14 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#264Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Staand naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
”Nu debout”. Une sanguine par Stephan Gorus.No longer availableDim. 56 x 26 cmEstimate: € 65 / 80 -
#163Een lot van 4 atlaskaarten van Europa gedateerd 1590 en één 1587. Met de hand ingekleurd.
Un lot de quatre cartes Atlas de l’Europe datées 1590 et une 1587. Mise en couleurs fait main.No longer availableDim. ± 36 x 45 cmEstimate: € 160 / 200 -
#490Een spiegel met lijst van gedreven messing in barokke stijl.
Un miroir à encadrement en laiton repoussé, style Baroque.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#218“Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1883. In met goud afgewerkte lederen band.
”Christophe Plantin - Imprimeur Anversois”. Max Rooses. Ed. Van Dieren. Anvers, 1883. Reliure en cuir doré.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#498Twee gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten maskers. Bali.
Deux masques en bois sculpté polychrome. Bali.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 40 / 60

