#532
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#448
#408
Een kalebas met lederen riem en versierd met kraaltjes van de Masaï, Kenia.
#504
“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
“Composition”. Un collage de papier à la gouache. Signé.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#61
Een oude kruik van steengoed.
#573Bayel, France
Een kleurloos kristallen glasservies met gesatineerde voet in de vorm van een vrouwelijk naakt. Zes waterglazen, zes wijnglazen en vijf champagnefluiten. Gemerkt.
#425
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein. Deksels manco.
#34
“De picknick”. Een handgeschilderd miniatuur. Gesigneerd.
#201
Grand vase en faïence à décor bleu sur blanc et avec des têtes d'oiseaux en guise d'anses. Bordure endommagée et trou dans le fond dus à un montage antérieur en pied de lampe.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#699
Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.
#371
#406
Een handgeknoopt Kaukazisch karpet met decor van vogels.
Carpette Caucaze en laine à décor d’oiseaux. Nouée main.No longer availableDim. 201 x 117 cmEstimate: € 40 / 60