Other lots in this auction
-
#123Deux de Delvaux
Een handtas/ rugzakje van groen en zwart leder.
Un sac à main/sac à dos en cuir vert et noir.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 220 / 240 -
#688
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#38Santucci Deruta
Een dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#136
Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
Petite commode en noyer à trois tiroirs avec manches en bronze. Angleterre, époque George Ier.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#195
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,75 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants et de diamants baguettes d'un poids combiné d'environ 1,75 ct.No longer availableDim. 9,06 gEstimate: € 1650 / 1800 -
#287
Een paar gietijzeren tuinvaasjes.
Une paire de vases de jardin en fonte.No longer availableDim. H: 31&32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#498
Een bronzen aap met een lange staart.
Un singe en bronze avec une longue queue.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#564
“Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.
« Coffret électrique à la Brandenburger Tor ». Une photographie d'art encadrée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#677
Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#194A. De Smet
“Winters rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Verfschade in de linker onderhoek.
"Paysage fluvial d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Peinture endommagée dans le coin inférieur gauche.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#599Harold Sheild
“Herfststilleven met insecten.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
"Nature morte d'automne aux insectes." Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
#371Scailmont
Een art deco vaas van gesatineerd glas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Kleine schilfer aan de bovenrand en perforatie (ooit gemonteerd als lampenvoet).
Un vase art déco en verre satiné d'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué. Petit éclat sur le bord supérieur et perforation (d’une ancienne montage en pied de lampe).No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 50 / 60