#549Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
#670NATANEen daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
A daim handbag with 2 shoulder straps and matching dust cover, marked NATAN.No longer availableDim. 16 x 25cmEstimate: € 80 / 120 -
#503Een paar gefumeerde glazen vazen, koud beschilderd met een bloemenmotief. Omstreeks 1900. Onderaan genummerd.
A pair of smoked glass vases, hand-painted with a floral motif. Circa 1900. Numbered at the bottom.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#278Een blikken luchthaven, Russisch, ui de jaren 50 van vorige eeuw. Opwindbaar speelgoed met een vliegtuig dat op en neer gaat en hierbij loopings kan maken.
A tin airport, Russian, from the 1950s. Wind-up toy with a plane that goes up and down while doing loops.No longer availableDim. 11 x 34 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#726KhamsehEen meerkleurig handgeknoopt Iraans tapijt met geometrisch decor. Genummerd 385/6 met certificaat.
A multicolored hand-knotted Iranian rug with a geometric design. Numbered 385/6 with certificate.No longer availableDim. 198 x 103 cmEstimate: € 50 / 75 -
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#556Een oosters geweven wandtapijt met tekst en figuren in een jachtscène.
#597Een Afrikaans houten, donker gepatineerde buste van een Mangbetu vrouw.
An African wooden, dark patinated bust of a Mangbetu woman.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#433Een lot van 3 blauw-wit Chinees porseleinen schoteltjes met floraal decor. 19e eeuws, onderaan gemerkt. Provenance, verso gelabeled Galerie Stampaert.
A lot of 3 blue and white Chinese porcelain saucers with floral decoration. 19th century, marked at the bottom. Provenance, labeled verso Galerie Stampaert.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 80 / 120