#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#332Paul BoonaertPeriod: °1946“Vlaamse Ardennen”. Een kleurdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 26/150.
"Flemish Ardennes." A color print on paper, signed at the bottom outside the plate, dated 1981, and numbered 26/150.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#635Een houten vitrine kast genre Vernis Martin met 2 glazen schabben. Versierd met bronzen monturen en figuratief decor.
A wooden display cabinet in the style of vernis Martin with 2 glass shelves. Adorned with bronze fittings and figurative decoration.No longer availableDim. 164 x 70 33 vmEstimate: € 100 / 150 -
#255Een uit één stuk hout gesculpteerd beeld van Sint-Rochus met hond.
A sculpture carved from a single piece of wood depicting Saint Roch with a dog.No longer availableDim. h 89 cmEstimate: € 200 / 300 -
#537ToledoEen Spaanse sabel met twee bloedgeulen en beugel van koper met embleem. Gemerkt Madrid.
A Spanish sabre with two blood grooves. Brass guard with emblem. Marked Madrid.No longer availableDim. L: 92 cmEstimate: € 120 / 140 -
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#454Gianni BaccaroPeriod: °1953‘Dialogo Nel Tempio’ en ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, olieverf op paneel. Twee schilderijen van de Italiaanse kunstenaar Gianni Baccaro, beide gedateerd 1992 en gesigneerd.
‘Dialogo Nel Tempio’ and ‘Scatola Con Scrittura E Altre Cose’, oil on panel. Two paintings by the Italian artist Gianni Baccaro, both dated 1992 and signed.No longer availableDim. 122 x 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#113Een benen sculptuur deels gelaat, deels schedel met baard. Onder glazen stolp.
A bone sculpture partly face, partly skull with a beard. Under glass dome.No longer availableDim. 17,5 cmEstimate: € 175 / 225 -
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#380OrisEen roestvrij stalen herenhorloge, ‘17 jewels’. Handopwindbaar. Gebruiksporen.
#238Een polychroom houten Friese stoeltjesklok met nautisch tafereel en diverse ornamenten. Eind 19e eeuw.
A polychrome wooden Frisian longcase clock with nautical scene and various ornaments. Late 19th century.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 180 / 220