#140Een 18 k witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,10 ct.
An 18k white gold hinged bangle set with diamonds weighing approximately 3.10 ct in total.No longer availableDim. 21,50 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#335Een bonbonnière van aardewerk gedragen door apen.
#543Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#172“Stilleven met druiven en perziken”. Olieverf op doek (herdoekt). Gemonogrammeerd en toegeschreven aan Charles Thomas Bale. (AID1732).
Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 500 / 800 -
#652“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#713BaudourEen koffieservies van wit porselein met een polychrome guirlande. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, melk- en suikerpot, acht kopjes en acht schoteltjes. Enige kleine gebruikssporen.
A coffee set of white porcelain with a polychrome garland. Belgian work, circa 1900. Coffee pot, milk jug, sugar bowl, eight cups, and eight saucers. Some minor signs of use.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#429Yoruba“Ibedji”. Een houten gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeldje van de Yoruba, een figuur met afgesneden armen, waarvan 1 terug werd aangelijmd. Eind 20e eeuw.
"Ibedji". A wooden sculpted fertility figurine from the Yoruba, a figure with severed arms, one of which has been glued back. Late 20th century.No longer availableDim. 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#235DelheidEen zilveren pollepel, met twee zilvermerken. A2. 800‰.
A silver ladle, with two silver hallmarks. A2. 800‰.No longer availableDim. 800 ‰ 270 g - L 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#148Twaalf zilveren vorken en lepels 800‰. Gemerkt. En één vork en één lepel gemerkt Delheid.
Twelve silver forks and spoons 800‰. Marked. And one fork and one spoon marked Delheid.No longer availableDim. 1710 g en 104,50 gEstimate: € 800 / 1000