#559Mori Yomoud
Een Pakistaans tapijt van wol.
A woolen carpet.No longer availableDim. 159x256 cmEstimate: € 50/80 -
#410
Een lot bodemvondsten met zilveren zegelring en zegelmalletjes.
A lot of archaeological finds with a silver ring and seal moulds.No longer availableDim. ring 15,30 gEstimate: € 40/80 -
#3
Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30/40 -
#719
Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.
#421
Een uit Murano glaspasta geboetseerde afbeelding van een abstract gelaat.
#625
#89Gaston Wallaert
“Bloemenstilleven met fruit”, olieverf op doek, gesigneerd G Wallaert.
"Flower still life with fruit", oil on canvas, signed G Wallaert.No longer availableDim. 95 x 71 cmEstimate: € 150/200 -
#439
“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60/100 -
#652
“Kerkgezicht vanuit de tuin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd.
#543
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
#386
Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.
A solid oak carved console table with one drawer.No longer availableDim. 96 x 104 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#245
A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.No longer availableDim. 85 x 102 x 60 cmEstimate: € 100/120