#126Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
#381Twee terrines en een schaal van tin.
#390“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Siebert (?)en gedateerd 1957.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Siebert (?) et datée 1957.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200 / 350 -
#27Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
#247Een brievenhouder van meersoortig marmer en arduin en getooid met een jachthond van zamak. Tijdperk Art deco.
Un porte-lettres en marbres différents et pierre de taille, décoration de chien de chasse en régule. Période Art Déco.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#584M.B.“Postes Pays-Bas.” Gemengde techniek op doek. Achteraan toeschrijving.
”Postes Pays-Bas”. Techniques mixtes sur toile. Dédicace au dos.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#223Een zilveren mosterd-en zoutstel met lepeltje.
Un ensemble à moutarde et sels en argent. Avec une petite cuillère.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
#522Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000“Bloemenvaas op stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs sur une chaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#423Een boek met foto’s over The Rolling Stones 50 jaar.
Un livre avec photos des Rolling Stones 50 ans.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#719“Jonge vrouw met duif”. Een handgeschilderd miniatuur op porselein.
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 2300 / 2500