#644“Rabbijn”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mané Katz.
”Rabbin”. Huile sur toile. Porte la signature: Mané Katz.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#783Twee bronzen paardenhoofdjes, vermoedelijk gebruikt als versiering voor de dop van een karaf.
Deux têtes de chevaux en bronze, probablement utilisées comme bouchons à bouteilles.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#490Een machinaal blauw wollen tapijt.
#600Een lage Chinese tafel.
#63Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#254Kleine kinderbuste van brons. Gesigneerd Balestra en genummerd 80.
”Enfant sur un éléphant et symboles de longévité”. Un groupe en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 15 + 4 cmEstimate: € 100 / 120