#640
#455
Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
#480
Twee verschillende te herstellen zakhorloges van zilver 800°%.
#541
#66
Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 243 cmEstimate: € 80 / 120 -
#644
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
#735
Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
#618
Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
#665
#383KayserzinnPeriod: 1890 -1919
Een tinnen kan met een vissendecor en een vide-poche met een libel in het decor, ontworpen Hugo Leven. Onderaan gemerkt. Het eerste model 4022 - 1896, het tweede 4204.
Verseuse en étain à décor de poissons et un vide-poche décoré d’une libelle dessinée par Hugo Leven. Marque sous la base: modèle 4022-1896 et modèle 4204.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#354
Een educatieve tekening voor het leren van de Thaise (?) taal.
#769Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.