#273Een pop met porseleinen hoofdje.
#794Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een XIXe eeuws mahoniehouten bed. Met baldakijn.
#683Een gepolychromeerd metalen uithangbord in de vorm van de Hoed van Napoleon.
#26Een reeks van vijf Engelse mahoniehouten stoelen.
Suite de cinq chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#674“Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.
“Berger dans un paysage rupestre romantique”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160 / 200 -
#271“Vrouw met zwanen”. Een art deco groep van zamak op sokkel van arduin en rood marmer.
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale turkoois.
Bague en or jaune 18 K sertie d’une turquoise centrale.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 200 / 250 -
#379Een rotan salontafel. Sletig.
#29Een spiegeltje in goudgepatineerde houten lijst.
#422“Stilleven met anjers”. Olieverf op schiderspalet.
“Nature morte aux oeillets”. Huile sur palette de peintre.No longer availableDim. 36 x 26,5 cmEstimate: € 40 / 50