Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een dolk en een vleesvork met gesculpteerd houten handvatten in een dubbelzijdige staande schede. Indisch werk.

Een dolk en een vleesvork met gesculpteerd houten handvatten in een dubbelzijdige staande schede. Indisch werk.

Dague et fourchette aux manches en bois sculpté dans un fourreau double face. Travail indien.
Dim. l: 46 cm
SKU: 2405160613.
Category: wapens.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #613
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #648

    Een Spaanse kadettendegen. Gemerkt Toledo, Spain.

    Sabre de cadette espagnole. Marque Toledo, Spain.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #679

    Een lot replica’s van oude wapens bestaande uit een slagzwaard, een sabel, een dolk, een schild en een strijdbijl.

    Lot de copies d’armes anciennes comprenant des sabres, une dague, une hache, un bouclier,
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #631

    Een ceremoniesabel van geel koper met een lederen schede. Omstreeks 1900.

    Sabre de cérémonie en cuivre jaune à gaine en cuir. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 104 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #641

    Een XIXe eeuws geweer met vuursteenslot van het voorlaadtype. Gemerkt.

    Fusil à silex du XIXe siècle, chargeur frontal. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #251

    Een grote schijf gepetrifieerde boomstam.

    Un grand morceau d’arbre pétrifié.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #673

    Een staande lamp in de vorm van twee putti in barokke stijl van verguld kunststof.

    Pied de lampe en forme de deux putti baroques en plastique doré.
    No longer available
    Dim. h: 126 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #767

    Een paar messingen kandelaars met getorste schachten en telkens drie klauwpootjes in Gotische stijl, XIXde eeuw. Evenals een godslamp van verzilverd metaal.

    Paire de candélabres en laiton aux fûts torsadés et chaque fois trois pieds griffes de style Gothique. XIXe siècle. Nous ajoutons une lampe de sanctuaire en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #17

    Een meisjesbuste van meerkleurig porselein. Gemerkt ‘Lladro’. We voegen er een zittend meisje van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk aan toe.

    Deux statuettes en porcelaine. L’une un buste de jeune femme à la marque de Lladro, l’autre une fille assise portant une marque italienne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #734

    Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #535

    “La Dynastie Belge”. Ed. Postphilla. Een album in stofhuls, rijkelijk gestoffeerd met foto’s, tekst en telkens met bijpassende postfrisse postzegels.

    “La Dynastie Belge”. Ed. Postphilla. Un album et gaine, richement illustré aux photos, textes et chaque fois avec des timbres postes assortis.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #300
    Yves Saint Laurent

    Opium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.

    Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #232

    Een waaier van gebeeldhouwd ivoor en met de hand beschilderd papier. 21 ivoren benen versierd met personages en rocailles in ajourwerk. Het blad met drie bijbelse figuren in een landschap, de randen met ranken vergeet-me-nietjes. Tijdperk Lodewijk XV. In aangepaste vergulde lijst, achter glas. Kleine letsels en slijtage.

    Eventail en ivoire sculpté et papier peint à la main. 21 lamelles en ivoire décorées de personnages et de rocailles ajourés. Feuille représentant trois figures bibliques dans un paysage, les bords aux brins de myosotis. Epoque Louis XV. Dans un cadre doré adapté, sous verre. Petits dégâts et usures.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #55

    “Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en fijne parels.

    “Toi et moi”. Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de perles fines.
    No longer available
    Dim. 3,94 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #435
    Arkana

    Vier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.

    Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même style
    No longer available
    Estimate: € 350 / 550
  • #230

    “Eenheid in verscheidenheid”. Een koffertje met 10 sterling zilveren munten m.b.t. de E.U. d.d. 2000. Ed. EMC.

    “Eenheid in verscheidenheid”. Coffret contenant 10 pièces de monnaie en argent sterling concernant l’Union Européenne de 2000. Ed. EMC.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #791

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in de geest van de barok.

    Fauteuil en chêne sculpté de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More