Other lots by Delvaux, Bruxelles
-
#261Delvaux, Bruxelles
Een zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#668Delvaux, Bruxelles
Een ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#168Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
Un sac à main en cuir marron, modèle Deux de Delvaux .No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#187Delvaux, Bruxelles
Een donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400
Similar lots by type
-
#231Must de Cartier
Een zijde foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#373Aries, Madrid
Een bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
Une trousse de toilette en cuir marron. Avec cléNo longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#251Christian Dior 130
Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#698Bvlgari
Een armband van struisvogelleder. In doosje.
Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.No longer availableEstimate: € 100 / 130 -
#107
Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#241Hermes, Paris
Een foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#97
Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#39Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Havenzicht” & “Natiepaarden”. Twee werken op papier, het eerste aquarel, het andere inkt. Beide gesigneerd en het tweede gedateerd 26-9-56.
Harbour view & Nation horse . Deux oeuvres sur papier, la première aquarelle, l'autre encre. Les deux signées et la seconde datée du 26-9-56.No longer availableDim. 25 x 35 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#148
“Rondom het kruis”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Autour de la Croix”. icône en bronze aux détails en émail bleu clair.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#564
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#741
Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met drie oren en een druppelmotief in reliëf.
Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#431Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas. Rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé. De couleur rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H.15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#299
Een paar groteske poppen ‘Op-sinjoorke van Mechelen’. We voegen er een poppenstoeltje aan toe.
Une paire de poupées grotesques Op-sinjoorke van Mechelen . Nous ajoutons une chaise de poupée.No longer availableDim. + - 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#629
Een lot van vier vaasjes en een dekselvaasje van Imariporselein.
Un lot de quatre vases et un vase à couvercle en porcelaine Imari.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#312
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘H.V.H.’.
Nature morte aux lilas . Huile sur toile. Monogrammé H.V.H. .No longer availableDim. 36 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#531
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de faisans. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#104Frank Rousse
“Vissersvrouwen bij het binnenhalen van de vangst”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Pêcheuses transportant la prise . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#220
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een centrale briljant cushion shape van +- 1,03 ct.
Une bague en forme de fleur en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,70 ct. Et d'une forme centrale en coussin brillant de + - 1,03 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#132Alfons ProostPeriod: 1880 - 1957
“Zittend naakt”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur (familiebezit.
Nu assis . Huile sur toile. Pas de signature (propriété familiale).No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500