Similar lots by type
-
#750Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).
Paire de chaises en noyer sculpté à dossiers capitonnés. Sur roulettes (1 manque).No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#725Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80 / 120 -
#730Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.
Fauteuil en noyer recouvert de velours. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#735Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Une chaise élisabéthaine en chêne partiellement tourné.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#695Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
Canapé ancien en acajou. Travail français.No longer availableDim. b: 186 cmEstimate: € 180 / 240 -
#705Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Encoignure en chêne avec un tiroir et portes arrondies à lattes. Pays-Bas vers 1830.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#780Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 50 / 70 -
#760Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Table à jeux en placage d’acajou, tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. 42 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#776Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.No longer availableDim. 73 x 58 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#676Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Table à ouvrage en ronce de noyer à tablette abattante.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240 -
#790Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#756Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.
Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#369Een bloembak, versierd met Delftse tegels. Op voet.
No longer available -
#678Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#680Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.
Petit secrétaire à abattant avec un tiroir en dessus de la tablette et un casier, deux petits tiroirs et une porte en dessous.No longer availableDim. 138 x 65 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#687Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.No longer availableDim. 98 x 58 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#786Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#745Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Une table ovale en merisier avec cinq chaises assorties avec assise en velours vert. Avec rallonge.No longer availableDim. 150 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#766Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.
Table d’appoint ronde sur pieds courbés.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#685Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#770Een notenhouten wandconsole.
Console en noyer.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
#732Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
Petite encoignure ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. 105 x 73 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#740Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.
Guéridon rond à tablette en onyx portée par des Maenades en laiton.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#715Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#303Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#692Een replica van een Friese staartklok.
Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193Een lotje Naams aardewerk, bestaande uit een koffiekan met zilver, een theepot en een roomkannetje.
Lot de faïence de Namur comprenant une cafetière en argent, une théière et un crémier.No longer availableDim. h: 12 - 27 cmEstimate: € 250 / 300 -
#375Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.No longer availableDim. 7,35 gEstimate: € 500 / 600 -
#330Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100 / 150 -
#514Lode BosmansPeriod: 1925 - 2017“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Avec livret.No longer availableDim. 79 x 94 cmEstimate: € 75 / 100 -
#713Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Assiette en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc dans l’esprit des Wanli.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 90 / 110 -
#233GalléEen kleine jardinière van meerkleurig glas met een meerkleurig landschapsdecor. Gemerkt.
Petite jardinière en verre polychrome à décor d’un paysage. Avec marque.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#213Del Lungo“De gladiator”. Een albasten beeld op losse sokkel. Achteraan gesigneerd. Beschadigingen.
“Le Gladiateur”. Sculpture en albâtre à socle amovible. Signée au verso. Dégâts.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 260 -
#247Een oud schriftje met handtekeningen van Belgische en Nederlandse autoriteiten, zoals Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck enz.
Un vieux cahier aux autographes de personnalités belges et hollandais tels Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#371Een paar bronzen kandelaars in barokke stijl. XIXe eeuw
Paire de candélabres en bronze de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#573LUCIEen dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
Lampadaire réglable en métal blanc et noir. Modèle Ignazio d’après G.F. Frattini.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 300 / 400

