#27
#700
#533
Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
#690
Een vol messingen kerkkandelaar.
#37
Een roodkoperen waterketel. Gedateerd 1821.
#369
Une paire de soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu et blanc et fond en porcelaine capucine. Une avec un tout petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 20/30 -
#298Höchst
#26
Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
#23
Twee paar koperen kandelaars, XIXe eeuw.
#687
Un lot d'objets en laiton, composé de deux plaques représentant le Christ et Marie, un saint Antoine, un mortier et un pilon, un bénitier représentant l'Agneau mystique et une cloche de table.No longer availableDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40/50 -
#364
#36
#297
Een paar messingen scheepslampjes, waarbij één gemonteerd op elektriciteit.
#383
Een lot XVIIIe eeuws porselein, bestaande uit een bord van Imari-porselein, een famille rose bord en een Compagnie des Indes roompotje met dekseltje. Het laatste gerestaureerd.
Lot de porcelaine du XVIIIe siècle, composé d'une assiette en porcelaine Imari, d'une assiette Famille rose et d'un pot à crème Compagnie des Indes avec couvercle. Ce dernier restauré.No longer availableDim. Ø: 22 & 23 cmEstimate: € 100/120
#472
Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
#276
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#146
Un secrétaire pliant de style Louis XV en placage avec garnitures en bronze.No longer availableDim. 110 x 40 x 80 cmEstimate: € 200/220 -
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#556
Een houten bureautje met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
Un bureau en bois avec trois tiroirs ceinturés et un dessus en cuir de veau.No longer availableDim. 123 x 73 cmEstimate: € 200/220 -
#660
Een grote en een kleine schijf gefossiliseerd hout.
#413
#575
Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.
#573
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
#427
Un lot de bronze, composé d'un bouddha thaïlandais debout, d'un bol à décor de paon gravé et d'un Ganesha.No longer availableDim. h: 14 & 30 cm; l: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#55Lapponia Finland
Een 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.
Une broche en or jaune 14K sertie de trois perles.No longer availableDim. 10,10 gEstimate: € 250/300 -
#691
Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.
Un lot de quatre chiens en porcelaine. Différents âges et origines.No longer availableDim. h: 12 - 17 cmEstimate: € 30/50