Other lots in this auction
-
#250
Een 18 K witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une broche en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 19,15 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#114Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990
“Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 12,5 x 18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#358
Een zevendelig toiletstelletje van geslepen roze kristal. Eén met kleine randschilfers.
Un nécessaire de toilette sept pièces en cristal rose taillé. Un avec de petits éclats de rebord.No longer availableDim. h: 4 - 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#380
Een oud weegtoestel.
Une vieille balance.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 30 / 40 -
#292
“Sint Antonius” & “Christus Heilig Hart”. Twee gepolychromeerde plaasteren Heiligenbeelden onder stolp. (De tweede met schilfer aan de voet).
Saint Antoine & Christ Sacré-Cœur. Deux statues de saints en plâtre polychrome sous une cloche. (La seconde avec un éclat au pied).No longer availableDim. h: 43 & 53 cm (stolp)Estimate: € 80 / 100 -
#11
Een drageoir van kleurloos geslepen kristal met een motief van getorste ribben. Lichte randslijtage.
Drageoir en cristal taillé incolore avec un motif de côtes torsadées. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#357
Een dubbele inktpot van Rouens aardewerk.
Un double encrier en poterie de Rouen.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 30 / 35 -
#451
Een porseleinen balustervaas met een meerkleurig decor van geisha’s in een uitsparing op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine à décor multicolore de geishas dans un évidement sur fond de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#438
Een Chinees porseleinen kraagvaas met drakendecor. Met houten sokkel.
Vase à col en porcelaine de Chine à décor de dragon. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#446Hämmerli
Een meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
Une carabine CO2 à plusieurs coups. Modèle 850 AirMagnum. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 250 / 300 -
#570
Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 500 -
#652
Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150