Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.
Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.

Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.

Petite boîte en métal argenté repoussé à décor de scènes populaires en relief.
Dim. l: 25 cm
SKU: 0202160137.
Category: Verzilverd.
Auction day: 2 February 2016 19:00
Catalogue #137
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #781

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een bain-marie, een eivormige schaal met roldeksel, drie groenteschalen, twee kleine presenteerschaaltjes, drie dekselschalen en een terrine.

    Lot de métal argenté comprenant un bain-marie, un plat ovoïde couvert, trois légumiers, deux petits présentoirs, trois plats couverts et une terrine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #278

    Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal in barokke stijl.

    Deux plateaux de service en métal argenté de style baroque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #731

    Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.

    Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #333
    Alessi

    Een koffiestel, bestaande uit een kan, een melkpot en een suikerpot van verzilverd metaal en hout. Onderaan gemerkt.

    Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier en métal argenté et bois. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #323

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit twee kandelaars in de vorm van Korinthische zuilen, een sauskom, een stolp, een coupe, twee eierdopjes en twee mandjes.

    Lot varié de métal argenté comprenant deux bougeoirs en forme de colonnes corinthiennes, une saucière, un globe, une coupe, deux coquetiers et deux paniers.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #343
    Christofle

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, een taartschotel en een grote serveerschaal. Allen gemerkt en de eerste twee in origineel etui.

    Lot de métal argenté, comprenant une cafetière, un plat à tarte et un plateau. Marques sur chaque pièce et les deux premiers dans leurs étuis d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #67
    Christofle

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig bestek, twee servetringen, een kandelaar, twee solifiore’s en een zandloper. Allen gemerkt.

    Lot de métal argenté comprenant un couvert quatre pièces, deux anneaux à serviettes, un candélabre, deux soliflores et un sablier. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #423
    Isabel Cabanillas

    Een lot van acht verzilverd metalen fotokaders in etui.

    Lot de huit cadres à photographies en métal argenté. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #763

    Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.

    Trois cloches de service en métal argenté. Différents styles. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #38
    Christofle

    Een lot van vijf verzilverd metalen verzamelstukken, ontworpen door Christian Lacroix. Allen gemerkt.

    Lot de cinq pièces de collection en métal argenté dessinées par Christian Lacroix. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #640
    Joop

    Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en body melk.

    Vaporisateur eau de toilette de 50 ml et lait corporelle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #697

    Een lot van elf hoeden van divers bont. We voegen er een sjaaltje aan toe.

    Lot de onze chapeaux en fourrure. Nous ajoutons un châle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #577
    Jean De la Fontenelle
    Period: 1900 - 1974

    Een groep van pastelblauw gepatineerd aardewerk in de vorm van twee fazanten. Tijdperk art deco.

    Groupe de deux faisans en faïence bleue claire. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. l: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51
    Royal Sphinx ‘Castillo’

    Drie gedeeltelijke serviezen van aardewerk, bestaande uit grote, kleine en diepe borden, theekopjes, schalen, theepotten, e. d. met een blauw, groen en rood landschapsdecor.

    Trois parties de services en faïence comprenant des assiettes grandes, petites et creuses, des tasse à thé, des plats, des théières etc aux décors de paysages en bleu, vert et rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #533

    Een paar vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Geisha’s in cartouches, rondom met een bloemenmotief op gouden fond. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor polychrome de geisha dans des cartouches entouré de fleurs sur fond doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #740
    4711 Eau de Cologne

    Drie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.

    Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #764

    “Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.

    “Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.
    No longer available
    Dim. 57 x 97 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #95

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband bezet met aan de uit einden saffier cabochons.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct serti aux bouts de cabochons de saphir.
    No longer available
    Dim. 29,14 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #769
    David Saintus (?)

    “Afrikaanse landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 85.

    “Payage africain”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29
    Achille Lammens
    Period: 1888-1969

    “Boerenkar bij valavond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.

    “Chariot de fermier au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #313

    Een lot monochroom en meerkleurig biscuit bestaande uit drie beeldjes en twee fotokaders in de vorm van een romantisch koppel. We voegen er vier porseleinen bloemstukken aan toe.

    Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant trois statuettes et deux cadres à photos en forme d’une couple romantique. Nous ajoutons quatre bouquets de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #668
    Val St. Lambert

    Een oude bonbonnière van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.

    Bonbonnière en cristal taillé coloré bleu dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More