Other lots in this auction
-
#44René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Zicht op Antwerpen”. Pentekening op papier. Gesigneerd.
Vue d'Anvers. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#608Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft, deux à fleurs et une à décor à l’éventail. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 - 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#78“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.
Mère de Dieu & Saint Joseph. Deux icônes russes en laiton.No longer availableDim. 27 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#309Goebel, Germany“Good friends”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.
Bons amis. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 182.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#537“Oude wijze met vrouw”. Een gesculpteerd ivoren beeld. Onderaan gesigneerd. China, begin XXe eeuw. Instrument manco
Vieux sage avec femme. Une statue en ivoire sculpté. Signée en bas. Chine, début XXe siècle. Instrument mancoNo longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800 / 900 -
#306Vier stoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
Quatre chaises de style Louis XVI en bois patiné blanc à dossier à pans coupés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#182Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableDim. 200 x 110 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#672LuxorEen vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
Une pendule de cheminée entièrement en laiton. Dans son écrin d'origine et avec preuve d'achat.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#620Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
Une cruche allemande en grès avec des vaches dans le décor.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
Boîte à bijoux en bois, décorée d’incrustations de laiton.No longer availableDim. 18 x 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 100 / 150 -
#478Een sierschotel van Aritaporselein met een blauw op wit landschapsdecor met vergulde en gekleurde details. Met blindmerk onderaan. Tijdperk Taisho.
Un plat décoratif en porcelaine Arita avec un paysage bleu sur blanc avec des détails dorés et colorés. Avec une marque aveugle en bas. Ère Taisho.No longer availableDim. Ø: 36,5 cmEstimate: € 30 / 35



