Similar lots by type
-
#741SwarovskiEen vogelbadje van geslepen kleurloos kristal, getooid met twee gesatineerde vogeltjes en met losse steentjes. In origineel etui.
Un petit bain d’oiseaux en cristal incolore taillé, décoration de deux oiseaux et des petites pierres. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#768Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 25 / 30 -
#893Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers aan de ribben.
Un vase en cristal taillé incolore. Pas de marque. Quelques dégâts aux côtes.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#767Val St. LambertEen art deco coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan met stempel. Schilfer aan de rand.
Coupe art déco en cristal taillé incolore. Marque sous la base au cachet. Eclat au bord.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#384Val St. LambertEen vaasje en een design asbak van rood en kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Un petit vase et un cendrier en cristal rouge et incolore. Marqués.No longer availableDim. h: 15 & 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#283Val St. LambertEen paar eenden van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Une paire de canards en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#451Val St. LambertEen lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 34 / 40 -
#895Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 9 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen en 14 aperitiefglazen, waarbij 2 van afwijkend ontwerp. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un service de verres en cristal taillé incolore, comprenant 9 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc et 14 verres à apéritif, dont deux verres de modèles légèrement différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#317Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 & 35 cmEstimate: € 55 / 65 -
#414Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
Une coupe en cristal taillé incolore avec douze petits bols assortis.No longer availableDim. h: 10 cm Ø 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#281Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.
Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#890Een reeks van twaalf halfkristallen punchkopjes en een kristallen asbak van Val St. Lambert.
Une série de douze tasses à punch en semi-cristal et un cendrier en cristal Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#123Een boterpot van geslepen kleurloos kristal met zilveren dop en een karaf XIXe eeuw.
Un pot à beurre en cristal taillé incolore, capuchon en argent et une carafe du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.
Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#382Val St. LambertEen driedlig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en trois pièces en cristal incolore taillé. Avec marque.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#23Val-st-LambertEen vaas van geslepen kristal rood gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met sticker.
Un vase en cristal taillé, coloré rouge dans la masse. Marque sous la base et label.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258Een shaker en zes glaasjes van kleurloos en rood Boheems kristal.
Un shaker et six petits verres en cristal de Bohème rouge et incolore.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389Val St. LambertEen lot geslepen kristal, bestaande uit een oranje pique-fleurs, een groen en een blauw vaasje. Alle gemerkt.
Un lot de cristal taillé, comprenant un pique-fleurs orange, un vase vert et un vase bleu. Marqués.No longer availableDim. h: 12 - 23 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#823Een lichtbak met glas in lood raam voorstellend Antwerpen met kathedraal.
Un vitrail avec lumière représentant Anvers et cathédrale.No longer availableDim. 74 x 31 cmEstimate: € 45 / 50 -
#605Een eikenhouten begijnenkast met twee boven elkaar geplaatste deuren waartussen een lade. Begin XIXde eeuw
Une armoire de béguine en chêne à deux portes superposées et un tiroir entre les deux. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 193 x 58 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#141Louis LeloupEen kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160 / 200 -
#854Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#244Jean-Baptiste DegreefPeriod: 1852-1894“Vijverzicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. - Breuk in paneel.
”Vue sur l’étang”. Huile sur panneau. Cassure sur le panneau.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#43“Pilote”. Een beeld van zamak, gemonteerd als lamp. Manco’s en letsel.
”Pilote”. Une statue en régule, montée en lampe. Dégâts.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#547“Wijze met kind en hert”. Een groep van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten sokkel. Eerste helft XXste eeuw.
”Sage et enfant et cerf”. Un groupe en ivoire de Chine finement sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#822Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#641Een Inro-doosje van zwartgelakt bamboe, versierd met een pauwendecor van rode lak en een knoop met een reliëfdecor van bleoemen. Japan, begin XXe eeuw.
Une boîte Inro en bambou laqué noir, décoration de paons en laque rouge et un bouton au décor relief de fleurs. japon, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#478Een gesculpteerd houten masker. Afrika.
Un masque en bois sculpté. Afrique.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#622Alfred Ost“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#343Een lot van vijf oude kaarten, waarbij vier van België en één van Europa. Drie gevouwen uit 1964.
Un lot de cinq cartes anciennes, dont quatre de la Belgique et une d’Europe. Trois sont pliées, 1964.No longer availableEstimate: € 35 / 45

