Other lots by Val Saint-Lambert
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A modern and a classic ashtray made of crystal, colored green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 7-9 cmEstimate: € 25 / 40
#52“Somebody’s sweetheart”. Een litho op papier, afgebeeld Eda Soest Doench.
"Somebody's sweetheart". A lithograph on paper, depicted Eda Soest Doench.No longer availableDim. 40x 29 cmEstimate: € 80 / 150 -
#103Een Italiaans zwartmarmeren klokstel, met groenmarmeren rand en vergulde filigranen. Middencompartiment met kristallen ruit en spiegel. Met slinger.
An Italian black marble clock set, with green marble rim and gilded filigrees. Center compartment with crystal window and mirror. With pendulum.No longer availableDim. h 55 cm & h 27 cmEstimate: € 220 / 280 -
#575Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.
#58Een Wiskeman sauskom (gemerkt onderaan) en een zilveren taartschep (gemerkt 835‰)
A Wiskeman sauce boat (marked at the bottom) and a silver cake server (marked 835‰)No longer availableDim. l 26 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#554Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.
#657Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.No longer availableDim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40 / 45 -
#91“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
#343Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
#685Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100