Other lots by Val Saint-Lambert
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A modern and a classic ashtray made of crystal, colored green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 7-9 cmEstimate: € 25 / 40
#460Een 18 karaats witgouden ring bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with small brilliants and a sapphire of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 200 / 250 -
#646Engelse windsorstoel van gedraaid eikenhout. Engels, XIXde eeuw.
English Windsor chair made of twisted oak. English, XIXth century.No longer availableDim. H. 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#523Een ronde Butler spiegel met houten verguld kader.
#667Een gesculpteerd houten Hindelooper miniatuur kinderstoeltje.
A wood sculpted Hindeloopen miniature children’s chair.No longer availableDim. 68 x 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#37Een bronzen plaquette met de voorstelling van de moord op Willem van Oranje.
A bronze plaque depicting the assassination of William of Orange.No longer availableDim. 18,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#203Een bronzen beeldje van een sluipende Panter op sokkel.
#48Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.
#240Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white and yellow gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 2,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#166Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
#616Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
A wooden square coffee table, Asian design.No longer availableDim. 42 x 115 x 115 cmEstimate: € 100 / 200