Other lots by Val Saint-Lambert
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A modern and a classic ashtray made of crystal, colored green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 7-9 cmEstimate: € 25 / 40
#175Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
#257Een vaas in porselein getooid met katjes, getiteld “The vase of the imperial cats”. Uitgave Franklin Mint.
#68Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100 / 150 -
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461Een bronzen beeldje van een danseres.
A bronze sculpted figurine of a dancer.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 225 / 275 -
#372Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.
#370Een halssnoer met witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
A necklace with white freshwater pearls and a silver clasp.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 180 / 220