Other lots by Val Saint-Lambert
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
A modern and a classic ashtray made of crystal, colored green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 7-9 cmEstimate: € 25 / 40
#416Een houten rechthoekige gateleg tafel met lade
A wooden rectangular gateleg table with drawer.No longer availableDim. 117 x 92 x 73 cmEstimate: € 80 / 100 -
#496Een eiken houten commode met 3 laden.
#102Luce VersluysPeriod: °1912“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#95Een klein ruiterbeeldje van brons (H. 3 cm). Chinese grafvondst. Evenals een bronzen opiumgewicht in de vorm van een Fo-leeuw. Zuid-Oost-Azië (H. 7 cm).
A small bronze equestrian figurine (H. 3 cm). Chinese burial find. As well as a bronze opium weight in the shape of a Pho lion. South East Asia (H. 7 cm).No longer availableDim. H: 4 & 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#691Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.
#418“Bansimba Joseph”. (Congo, XXe eeuw). Een uit wengé hout gesculpteerd buste.
Bansimba Joseph. (Congo, XXth century). A bust sculpted from wenge wood.No longer availableDim. 31cmEstimate: € 75 / 125 -
#175Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450 -
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#161Georges Van der StraetenPeriod: 1856-1928“Beeld van een dame met een hoed”. Een brons gepatineerde buste van dame met tricorn hoed, gesigneerd “Georges Van Der Straeten”, met inscriptie “Société des Bronzes de Paris”. Op notelaren sokkel.
Statue of a lady with hat. A bronze patinated bust of a lady with a tricorn hat, signed "Georges Van Der Straeten", with the inscription "Société des Bronzes de Paris". On walnut plinth.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#390Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
#97P. MorierEen grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.
A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 250 / 350