Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Val Saint Lambert

Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.
Dim. h: 24 cm
SKU: 1804230339.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #339
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint Lambert

  • #693
    Val Saint Lambert

    Een kristallen coupe met blauw in de massa.

    A crystal coupe with blue in the mass.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 17 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #692
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.

    A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275
    Val Saint Lambert

    Een kristallen karaf met rood in de massa. Circa 1900.

    A crystal decanter with red in the mass. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, blauw in de massa. Niet gemerkt.

    A cut crystal vase, blue in the mass. Unmarked.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #278
    Val Saint Lambert

    Een kristallen pique-fleurs verzilverd rasterdeksel.

    A crystal pique-fleurs with a silver-plated grid lid.
    No longer available
    Dim. 15 x Ø 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53
    Val Saint Lambert

    Een kristallen geslepen vaas, groen in de massa. Gesigneerd.

    A crystal cut vase, green in the mass. Signed.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #633
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas met groene accenten. Onderaan gesigneerd.

    A cut crystal vase with green accents. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #421

    Een grote Chinees porseleinen zalfdoos met famille jaune decor.

    A large Chinese porcelain ointment box with famille jaune decor.
    No longer available
    Dim. Ø 27 & h 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Milieu de table van zilver en kobaltblauw glas. Bestaande uit een coupe, gedragen door vier korinthische zuilen op een voetstuk. Duitse keuren, 800/1000.

    Centerpiece of silver and cobalt blue glass. Consisting of a coupe supported by four Corinthian columns on a pedestal. German hallmarks, 800/1000.
    No longer available
    Dim. Ø 29,5 - H. 36 cm 1845 g zilver
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #617
    Mossi

    Een Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.

    An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 100 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #204

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 38 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #539
    Eugène Flametz

    “Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.

    Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.
    No longer available
    Dim. 26 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #623
    blauw Imari

    Twee blauw porseleinen Imari borden. Versierd met divers decor, patrijzen, waaier.

    Two blue porcelain Imari plates. Decorated with various decor, partridges, fan.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #237
    Marc Sleen

    Een lot van drie albums, bestaande uit een eerste druk van ‘Het Rattenkasteel.’ & ‘De Erfenis van Nero’. We voegen er ‘De Lustige Kapoentjes Nr 1’ aan toe. Redelijke staat.

    A lot of three albums, consisting of a first edition of 'Het Rattenkasteel.' & 'The Legacy of Nero'. We add 'De Lustige Kapoentjes Nr 1' to it. Reasonable state.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #314

    Een lot van 5 porseleinen handbeschilderde wapenschildborden.

    A lot of 5 porcelain hand-painted coat of arms plates.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #211

    Een paar bronzen Sphinx kandelaars op marmeren voet.

    A pair of bronze sculpted Sphinx candlesticks on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #687
    Ercuis, Paris

    Een Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.

    An Art Deco silver plated tea set, marked "Ercuis", consisting of coffee and teapot, sugar bowl and milk jug.
    No longer available
    Dim. H: 11-18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #276

    Een Louis XV-XVI palissanderhouten schrijftafel op klauwpoten met 4 laden.

    A Louis XV-XVI palissander wood writing table on claw feet with 4 drawers.
    No longer available
    Dim. 77 x 110 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More