Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een drageoir van geslepen kleurloos glas.

Een drageoir van geslepen kleurloos glas.

Un drageoir de verre incolore taillé.
Dim. h: 33 cm
SKU: 1312220028.
Category: Kristal.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #28
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #61

    Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.

    Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.

    Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #483
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.

    Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.
    No longer available
    Dim. H: 20-42 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #251
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.

    Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #318
    Val Saint Lambert

    Een coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.

    Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #111
    Val Saint Lambert

    Een coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.

    Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #307
    Val Saint Lambert

    Twee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273
    Val Saint Lambert

    Een vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.

    Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #311
    Val Saint Lambert

    Twee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.

    Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. h: 7, 19 & 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #487

    Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 12 waterglazen, 6 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen, 5 champagnecoupes en 2 aperitiefglazen. Eerste deel XXe eeuw.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de 12 verres à eau, 6 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc, 5 coupes à champagne et 2 verres à apéritif. Première partie XXème siècle.
    No longer available
    Dim. H: 10-18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #390

    Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #661
    Val Saint Lambert

    Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.

    Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #631

    Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.

    Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #57
    Val Saint Lambert

    Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.

    Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.

    Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #647

    Een designvaas van oranjerood kristal.

    Un vase design en cristal rouge orangé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317
    Val Saint Lambert

    Een schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.

    Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 & 31 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #339
    Mats Jonasson, Sweden

    Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.

    Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #199
    Napels

    “Bedelaarsfamilie”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de gekroonde N, XIXde eeuw.

    "La famille du mendiant". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas du N couronné, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 16 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #449
    Jean Pellen

    “Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    "Composition" Acrylique. Signé et daté 1977.
    No longer available
    Dim. 80x60 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #590

    Een bruin gepatineerd bronzen beeldje van een jonge baadster.

    Une figurine en bronze à patine brune d'une jeune baigneuse.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #607

    Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.

    Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #362

    “Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.

    "Vue méditerranéenne." Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 32 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #385

    Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.

    Un fauteuil recouvert de velours vert foncé.
    No longer available
    Dim. 106 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #635

    Een paar vintage, met bruin velours beklede zeteltjes met neerklapbare kussens en met voetbankjes. Jaren ‘70.

    Une paire de fauteuils vintage recouverts de velours marron avec des coussins rabattables et des repose-pieds. années 70.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.

    Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #65

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.
    No longer available
    Dim. 5,23 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #676

    Een grote messingen salontafel met glazen blad.

    Une grande table basse en laiton avec plateau en verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 130 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #606

    Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.

    Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.
    No longer available
    Dim. 105 x 60 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153
    Delheid

    Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.

    Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.
    No longer available
    Dim. 4,145 g
    Estimate: € 2200 / 2400
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More