Similar lots by type
-
#61Drie lampenvoeten van kleurloos kristal, waarbij twee identiek. Allen gemerkt.
Trois pieds de lampe en cristal incolore dont deux identiques. Tous marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#641Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.
Vase en cristal taillé à surfaces doublées rouges. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#483Val Saint LambertEen reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.
Série de six verres à vin en cristal taillé à calices colorés avec carafe et sur plateau miroir.No longer availableDim. H: 20-42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#251Val Saint LambertEen grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.
Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#318Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#111Val Saint LambertEen coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt.
Une coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marquée.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120 / 180 -
#171Val Saint LambertEen grote coupe op voetstuk van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé et doublé rouge. Marquée.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#307Val Saint LambertTwee lampenvoeten van van roze kristal. Beide gemerkt onderaan.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#273Val Saint LambertEen vaas van rood gedubbeld kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal doublé rouge à côtes torsadées. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#311Val Saint LambertTwee vazen en een asbak van groen kristal. De asbak onderaan gemerkt. De asbak met lichte randschade.
Deux vases et un cendrier en cristal vert. Le cendrier est marqué en bas. Le cendrier avec de légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 7, 19 & 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#487Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 12 waterglazen, 6 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen, 5 champagnecoupes en 2 aperitiefglazen. Eerste deel XXe eeuw.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de 12 verres à eau, 6 verres à vin rouge, 8 verres à vin blanc, 5 coupes à champagne et 2 verres à apéritif. Première partie XXème siècle.No longer availableDim. H: 10-18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110 -
#661Val Saint LambertEen vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Un vase en cristal vert avec un motif côtelé torsadé. Marqué.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#631Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
Un bol en cristal incolore sur une base en laiton de dauphins.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#57Val Saint LambertDrie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.
Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#647Een designvaas van oranjerood kristal.
Un vase design en cristal rouge orangé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317Val Saint LambertEen schotel met schaal van kleurloos glas beide met verzilverd montuur. Gemerkt.
Un plat avec un bol en verre incolore, tous deux avec des cadres argentés. Marqué.No longer availableDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 35 / 45 -
#339Mats Jonasson, SwedenEen kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.
Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#199Napels“Bedelaarsfamilie”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de gekroonde N, XIXde eeuw.
"La famille du mendiant". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas du N couronné, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#449Jean Pellen“Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.
"Composition" Acrylique. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 80x60 cmEstimate: € 45 / 55 -
#590Een bruin gepatineerd bronzen beeldje van een jonge baadster.
Une figurine en bronze à patine brune d'une jeune baigneuse.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#607Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.
Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90 / 120 -
#362“Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.
"Vue méditerranéenne." Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 32 x 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#385Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
Un fauteuil recouvert de velours vert foncé.No longer availableDim. 106 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Een paar vintage, met bruin velours beklede zeteltjes met neerklapbare kussens en met voetbankjes. Jaren ‘70.
Une paire de fauteuils vintage recouverts de velours marron avec des coussins rabattables et des repose-pieds. années 70.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#143Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op arduinen sokkel naar een werk van Léonildo Giannini. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune sur un socle en pierre bleue d'après une oeuvre de Léonildo Giannini. Signé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#65Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700 / 800 -
#676Een grote messingen salontafel met glazen blad.
Une grande table basse en laiton avec plateau en verre.No longer availableDim. 52 x 130 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#606Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153DelheidEen zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2200 / 2400

