#357Een dubbele inktpot van Rouens aardewerk.
#132Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#418Een lot van acht borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw. Twee met randschilfer.
Lot de huit assiettes en porcelaine Imari. XIXème et XXème siècle. Deux avec éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 20 - 22 cmEstimate: € 100 / 160 -
#412“De aardappelschilster”. Tekening.
#416NainEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#495HerizEen handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#117Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
#90Een 18 K geelgouden hanger met Egyptische hiërogliefen.
#75Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. Maat 49.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. Taille 49.No longer availableDim. 5,07 gEstimate: € 650 / 700 -
#612Marguérite Acarin AkarovaPeriod: 1904-1999“Compostitie met kat, vogels en vrouwenogen”. Olieverf op papier. Gesigneerd
Composition avec chat, oiseaux et yeux de femmes”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 83 x 26 cmEstimate: € 200 / 240