Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een drageoir van kleurloos geslepen kristal met een motief van getorste ribben. Lichte randslijtage.

Een drageoir van kleurloos geslepen kristal met een motief van getorste ribben. Lichte randslijtage.

Drageoir en cristal taillé incolore avec un motif de côtes torsadées. Légère usure des bords.
Dim. H. 33 cm
SKU: 2906210011.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #11
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #92

    “Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342

    Een kinderschommelstoeltje van gepolychromeerd hout in de vorm van een clown.

    Une chaise berçante pour enfant en bois polychrome en forme de clown.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #656

    Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.

    Un meuble étroit en bois plaqué avec deux tiroirs en ceinture et trois tiges en laiton en haut.
    No longer available
    Dim. 85 x 82 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #590

    Een Chinees houten naaitafeltje met uitgestoken decor van draken, vogels en bloemen.

    Une table de couture chinoise en bois avec un décor sculpté de dragons, d'oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #607

    Een geglazuurd aardewerken sierschotel met vissen in het decor. Gesigneerd onderaan “Puigdemont”.

    Un plat en faïence émaillée à décor de poissons. Signé en bas Puigdemont.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #36

    Een rond serveertafeltje van messing en glas. Met afneembaar dienblad en op wieltjes. Italiaans werk.

    Une desserte ronde en laiton et verre. Avec plateau amovible et sur roulettes. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm; Ø: 44 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #177

    Een zilveren toasthouder, getooid met een gevleugelde leeuw.

    Un porte-toast en argent, orné d'un lion ailé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm 483,14 g
    Estimate: € 220 / 300
  • #120

    Een 14 K geelgouden armband met twee arendskoppen.

    Un bracelet en or jaune 14K avec deux têtes d'aigle.
    No longer available
    Dim. 23,10 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #182

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Dim. 200 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #26

    Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.

    Un pupitre d'église en laiton aux pieds de lion.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #448

    Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.

    Vase en cloisonné sur laiton. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More