Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.
Peru Ilaria

Een drie rijen parelhalssnoer van 925 ‰ zilver in originele doos.

Collier à trois rangées de perles en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
Dim. 120,90 g
SKU: 2709160285.
Category: Uncategorized.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #285
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Peru Ilaria

  • #310
    Peru Ilaria

    Een slavenarmband met bijpassende ring van 925 ‰ zilver met bladvormige versiering, in originele doos.

    Bracelet d’esclave et bague assortie en argent 925‰ décorés de feuilles. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 66,86 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #230
    Peru Ilaria

    Een halssnoer in de vorm van haaientanden van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier en forme de dents de requin en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 160,11 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #280
    Peru Ilaria

    Een dubbele halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met bergkristal en onyx, in originele doos.

    Collier double en argent 925‰ serti de cristal de roche et onyx. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #365
    Peru Ilaria

    Een halssnoer in de vorm van een slang van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier en forme de serpent en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 91,80 g
    Estimate: € 200 / 300

Similar lots by type

  • #405

    Een servies van monochroom wit en verguld porselein voor twaalf personen. Eén kopje gerestaureerd.

    Service en porcelaine monochrome blanche pour douze personnes. Une tasse restaurée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #375

    10 handen van verschillende halfedelstenen.

    Dix mains en pierres dures différentes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #430

    Lot van zestien biscuit beeldjes.

    Lot de seize statuettes en biscuit.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #16

    Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.

    Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.
    No longer available
    Dim. 44 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #813

    Een houten tekentafel met verstelbaar krukje.

    Table à dessiner en bois et tabouret.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #629

    Een Chinees schip van gesculpteerd jade in de vorm van een draak op een sokkel van gesculpteerd hardhout.

    Bateau chinois en jade sculpté en forme de dragon sur socle en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #136
    Heriz

    Wollen tapijt. Handgeknoopt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 347 x 250 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #305
    Marie Koch Design

    Een halssnoer met hanger en een broche van zilver bezet met lapis lazuli. In originele doos.

    Collier au pendentif et une broche en argent sertis de lapis lazuli. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #370
    Mexico

    Een halssnoer met bijpassende armband in de vorm van een hand van 925 ‰ zilver.

    Collier et bracelet assorti en forme d’une main. Argent 925‰.
    No longer available
    Dim. 175,95 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #455

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein onder stolpen. De voetstukken versierd met inlegwerk, maar licht beschadigd.

    Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes en verre. Les socles décorées d’incrustations, mais aux légers dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #603

    Een paar porseleinen luchters en een applique.

    Paire de lustres en porcelaine et une applique.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #598

    “Kubistisch personage”. Lichtblauw geschilderd hout. Draagt een monogram.

    “Personnage cubiste”. Sculpture en bois peint bleu clair. Porte un monogramme.
    No longer available
    Dim. H 54,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #812

    Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.

    Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #415

    Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.

    Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #736
    Shiraz

    Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 230 x 155 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225
    China

    Een nagelbeschermer gemonteerd als broche van zilver bezet met email. 19de eeuws.

    Protège-ongle monté en argent et orné d’émail. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 12,20 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #325

    Een zilveren halsketting bezet met ruwe bloedkoraal.

    Chaîne en argent sertie de corail rouge naturel.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #821

    Bureautafel met drie laden in de gordel en kalfslederen bekleding op het blad. Engelse stijl.

    Table de bureau à trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette. Style anglais.
    No longer available
    Dim. 125 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #426
    Hamadan

    Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 185 x 115 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Een halssnoer van bloedkoraal.

    Collier en corail rouge.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #335
    Ecuador

    Twee verschillende kleuren hangers van geslepen spondylus schelpen met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs différents en coquille spondylus aux détails en argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #96

    Een gefineerd tafeltje met rand in accolade.

    Table en bois de placage. Bord en accolade.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
  • #66

    Een serie van acht notenhouten stoelen. Rechte poten, de ruggen versierd met een gesculpteerd bloemenmotief. Losse zitten met rode stof bekleed. XIXde eeuw.

    Suite de huit chaises en noyer. Pieds droits, dossiers décorés d’un motif floral sculpté. Sièges amovibles et recouvertes de tissu rouge. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #806

    Luchter van polychroom hout.

    Lustre en bois polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #262
    Andor Komives
    Period: °1958

    “Naakt met koe” & “Naakt met paard”. Gesigneerd en resp. gedateerd 1991 & 1990.

    “Nu à la vache” et “Nu au cheval”. Signés et respectivement datés 1991 et 1990.
    No longer available
    Dim. 54 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #499
    Jozef Mees
    Period: 1898-1987

    “Compositie”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    “Composition”. Litho. Signée et E.A. Hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #815

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.

    Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #187
    Sylvain Kinsburger
    Period: 1855 - 1935

    Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.

    Petit buste de dame en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #703

    Pendule van diverse soorten marmer. Met sleutel en slinger. Omstreeks 1910.

    Pendule en différentes sortes de marbre. Avec clé et balancier. Vers 1910.
    No longer available
    Dim. H. 25,5, B. 40,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #686

    Een bureau van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV inspiratie met aan weerskanten vijf laden. Jaren ‘30.

    Bureau en chêne sculpté d’inspiration Louis XV avec cinq tiroirs des deux côtés. Années ‘30.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 240
  • #663

    Een zittende Guanyin met scepter van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guanyin assise tenant un sceptre en porcelaine monochrome blanche dite blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #371
    Christofle

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen, versierd met een Lodewijk XV-motief en in ménagère.

    Couvert en métal argenté pour douze personnes. Décor Louis XV. Dans la ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #346

    Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met vier laden.

    Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #409

    Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.

    Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #608

    Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.

    Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #633

    Een koperen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages op email op de buik. Onderaan gemerkt. Chinees werk.

    Flacon à parfum en cuivre à décor de personnages peints à la main sur émail. Marque sous la base. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 140 / 160
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More