Other lots in this auction
-
#39Constantin MeunierPeriod: 1831 - 1905
“Arbeider”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Ouvrier. Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 33,5 x 26,5 cmEstimate: € 20/30 -
#486Hereke
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Une laine nouée à la main sur un tapis en coton.No longer availableDim. 376 x 260 cmEstimate: € 250/350 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 260 cmEstimate: € 200/300 -
#317
“Het schaakspel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt. ‘K.K.’
Le jeu d'échecs. Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué. 'K.K.'No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40/50 -
#686
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
Trois tapis orientaux en laine noués à la main. Certains sont usés.No longer availableDim. 235 x 146; 112 x 83 & 86 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#657
Twee meerkleurig Chinees porseleinen beelden met wijzen.
Deux statues en porcelaine de Chine multicolore avec des sages.No longer availableDim. h: 28 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#161
“Chief Wolf Robe”. Bronzen beeld naar het werk van Carl Kauba. Op marmeren voetstuk. Recente geut.
Chief Wolf Robe. Sculpture en bronze d'après l'oeuvre de Carl Kauba. Sur socle en marbre. Fonte récente.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 350/500 -
#295
Een 18 K witgouden armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,42 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 650/700 -
#447
Een paar kleine balustervazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor met bloemen. XXe eeuw.
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs. XXème siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#200
Een 18 K geelgouden halssnoer met schakels.
Un collier chaîne en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 36,20 gEstimate: € 1100/1200 -
#579
Een paneel met een dorpsscène, opgebouwd met inlegwerk van diverse houtsoorten en ivoor.
Un panneau représentant une scène de village, construit avec des incrustations de divers bois et d'ivoire.No longer availableDim. 18 x 94 cmEstimate: € 40/50 -
#173Delvaux, Bruxelles
Een geperforeerd blauw lederen handtas. Model Louise Vabas Sant. Met certificaat en in originele handtas.
Un sac à main en cuir bleu perforé. Modèle Louise Vabas Sant. Avec certificat et dans le sac d'origine.No longer availableEstimate: € 700/800