Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig arduinen klokstel, bestaande uit een schouwpendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.

Een driedelig arduinen klokstel, bestaande uit een schouwpendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.

Une garniture de cheminée en trois pièces en pierre de taille, comprenant une pendule et deux cassolettes. Avec balancier et clé.
Dim. h: 26 & 33 cm
SKU: 1012190138.
Categories: Klokstel, Marmer.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #138
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #377

    “Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.

    ”Service portuaire Anvers”. Une plaquette en bronze sur marbre vert.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #208

    Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.

    Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 1500 / 1800

Other lots in this auction

  • #511

    Vier letters van gepleisterd en goudgepatineerd hout. Slijtage.

    Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #794

    Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.

    Un miroir Louis Philippe à encadrement en acajou.
    No longer available
    Dim. 80 x 67 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #697

    Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.

    Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #404
    Teddy

    Een vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.

    Un chapeau melon en feutre. Sur support en bois.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #362

    Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.

    Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #563

    Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.

    Une canne en os et bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #762

    “Heilige Maagd met kind.” Gravure naar P.P. Rubens. Genummerd I.B.11 - 142. Recent gerestaureerd.

    ”Vierge à l’Enfant”. Une gravure d’après P.P. Rubens. Numérotée I.B. 11 - 142. Restauration récente.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #592

    Gelakt ladenkastje.

    Une armoire à tiroirs laquée.
    No longer available
    Dim. 100 x 73 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #606

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 353 x 260 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #66

    Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.

    Un pot à moutarde en argent Sterling. Marque.
    No longer available
    Dim. 51,73 g Ø 6 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #722
    Edel

    “Gitane” & “Man, vrouw & appel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.

    ”Gitane”, “Homme, femme et pomme”. Techniques mixtes sur papier. Signés.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 & 52 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #724
    Anton Heyboer

    “Het gebed”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”La prière”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 22 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More