#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#697Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
#404TeddyEen vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
#362Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
#563Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.
#762“Heilige Maagd met kind.” Gravure naar P.P. Rubens. Genummerd I.B.11 - 142. Recent gerestaureerd.
”Vierge à l’Enfant”. Une gravure d’après P.P. Rubens. Numérotée I.B. 11 - 142. Restauration récente.No longer availableDim. 17,5 x 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#592Gelakt ladenkastje.
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#66Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
#722Edel“Gitane” & “Man, vrouw & appel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
”Gitane”, “Homme, femme et pomme”. Techniques mixtes sur papier. Signés.No longer availableDim. 35 x 35 & 52 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
”La prière”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 24 cmEstimate: € 40 / 60