#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500 / 1800
#395Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
#599Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
#651Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.
#4François Lamorinière“Un Etang. Heidezicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un Étang. Bruyères”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#65Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met pareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de perles.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 100 / 150 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240