Other lots in this auction
-
#117Gucci
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Un sac à main en cuir noir. Avec housse anti-poussière.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80 / 100 -
#359
“Zuiders stadje”. Aquarel op papier. Toegeschreven aan Jespers.
"Ville du sud". Aquarelle sur papier. Attribué à Jespers.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542Victor UytterschautPeriod: 1847-1917
“Vissersboten”. Aquarel. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#378
“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
"L'étreinte". Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#99Salvador Dali
“La Purgatoire 31”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
« La Purgatoire 31 ». Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#18
Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#279
“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#593
Drie stuks antiek Chinees porselein met een blauw en wit decor, bestaande uit twee kleine tazza’s op voet (het grootste met kleine letsels) en een bowl (Ø 15 cm) met een decor van vogels en bloemen (haarscheur).
Trois pièces en porcelaine chinoise ancienne à décor bleu et blanc, composées de deux petites tazzas sur pied (la plus grande avec de petites lésions) et d'un bol (Ø 15 cm) à décor d'oiseaux et de fleurs (fêlure).No longer availableDim. H.7 à 4,5 cmEstimate: € 65 / 90 -
#547
Een paar metalen boekensteunen versierd met een golfer en zijn caddie. Op marmeren voetstuk.
Une paire de serre-livres en métal à décor d'un golfeur et de son caddie. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#283Derby Star
‘Mexico’ Voetbal uit 1986. Gesigneerd door Jan Ceulemans & Edwin v.d. Bergh. Illustatieve foto van het handtekenen bijgevoegd.
Football 'Mexique' de 1986. Signé par Jan Ceulemans & Edwin vd Bergh. Photo illustrative du moment de la signature jointe.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#393
Een verrekijker, Duits leger. ‘Flak.(Küste) Nr. 4756. Carl Zeiss. D.F. 7x50.
Jumelles, armée allemande. 'Flak.(Küste) Nr. 4756. Carl Zeiss. DF 7x50.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#569
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
"Cavalier chinois, Kuan Yung Chang, général de la 5e dynastie". Lithographie blanc sur noir. Marqué. La plaque originale date du XIIème siècle.No longer availableDim. 35 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 200