Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig design koffiestel van geborsteld staal op dienblad. Ontwerp van Arne Jacobsen.
Stelton, Denmark

Een driedelig design koffiestel van geborsteld staal op dienblad. Ontwerp van Arne Jacobsen.

Un service à café design en trois pièces en fer brossé sur un plateau. Une création de Arne Jacobsen.
Dim. h: 18 cm
SKU: 2808180748.
Category: Metaal.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #748
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #738

    Een gietijzeren olieketeltje.

    Un petit réservoir à huile en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #238

    Engelse sabel met vernikkelde schede en gegraveerd lemmet.

    Un sabre à fourreau caillé et lame gravée.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #787

    Een lot van vier metalen warmwaterkruiken.

    Un lot de quatre chauffe-lit en métal.
    No longer available
    Dim. l: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #297
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een kunstwerk in de vorm van een kruis van smeedijzer en brons. Gesigneerd achteraan.

    Crucifix en bronze et fer forgé. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223

    Een metalen schommelbank.

    Une balançoire en métal.
    No longer available
    Dim. 205 x 140 cm
    Estimate: € 260 / 300

Other lots in this auction

  • #134

    “Dorpszicht met kerk en molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de village à l’église et au moulin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 120 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #420

    Een naaitafeltje met inlegwerk. Omstreeks 1900. Kleine letsels

    Une petite table de couture avec incrustations. ± 1900. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #163
    Orpheus

    Een recente houten muziekdoos met fijn binnenwerk. Speelt twee muziekstukken. In origineel etui. Japan.

    Boîte à musique récente en bois. Intérieur de qualité à deux mélodies. Dans l’étui d’origine. Travail japonais.
    No longer available
    Dim. 33 x 20 x 10 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #660

    Een hoge secretaire van gefineerd hout met een klapblad. Onderaan vier laden en bovenaan een lade en een wit marmeren blad.

    Un secrétaire haut à abattant en bois de placage. En dessous se trouvent quatre tiroirs et au dessus une tablette en marbre blanc et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 140 x 74 x 49 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #348

    Een bonbonnière van meerkleurig Boheems kristal op sierlijke geblazen voet. Gemerkt.

    Bonbonnière en cristal de Bohème polychrome sur base élégante. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #588

    Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.

    Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #583

    Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.

    Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #131

    Een art deco lampje van brons met een centrale glazen kap, omringd door drie engeltjes. Gemerkt en Made in Belgium.

    Lampe art déco en bronze à abat-jour central en verre, entouré de trois angelots. Avec marque et Made in Belgium.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #725

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.

    Une carpette Orientale en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 300 x 202 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #174
    G. Vander Cammen

    “Dorpsgezicht van op een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le village, chemin campagnard”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 110 x 158 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #189
    Fréderic Mommen

    “Riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Petite rivière”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #252
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Zelfportret van de kunstenaar”. Gesigneerd en gedateerd 1958.

    ”Autoportrait d’un artiste”. Signé et daté 1958.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 130
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More