Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloem silhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.
Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloem silhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.
Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloem silhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.
Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloem silhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.

Een driedelig donker marmeren pendulestel. Versierd met bloemensilhouttes in de diepte verguld. Hiernaast 2 kolomkandelaars. Vermoedelijke herkomst Italië, eind 19e eeuw.

A three-piece dark marble pendulum set. Decorated with floral silhouettes gilded in depth. In addition, 2 column candlesticks. Probable origin Italy, late 19th century.
Dim. 52 x 82cm
SKU: 1804230113.
Categories: Klokstel, Marmer, XIXe eeuw.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 75 / 125
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #575

    Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 72 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #685

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #636

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 46 x 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #14
    Windsor

    Een houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor rocking chair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 106 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #376

    Een rond houten uitklapbaar kaarttafeltje met schuif en vilten bekleding. Lichte gebruiksporen.

    A round wooden folding card table with slide and felt covering. Light signs of use.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm Ø 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148
    Barye

    Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet, gemerkt Barye, postuum.

    A bronze sculpture of a panther on a marble base, marked Barye, posthumous.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #626

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met maskers in reliëf. Oppervlak met marmer tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic shapes sculpted with masks in relief. Surface with marble tablet incorporated.
    No longer available
    Dim. 75 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #435

    Een bronzen beeldje van een gevleugelde Ventiaanse leeuw met boek op marmeren voet. Naar de leeuw van San Marco.

    A bronze sculpture of a winged lion with a book on a marble base. After the lion of San Marco.
    No longer available
    Dim. 9 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #42
    Henry Carpentero
    Period: 1820-1874

    “De Visser”. Een schilderij op papier, onderaan gesigneerd “Henry Carpentero”, 1841.

    "The fisherman". A painting on paper, signed at the bottom “Henry Carpentero”, 1841.
    No longer available
    Dim. 20 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #284

    Een uit marmer gesculpteerd boekje met bronzen beeldje van een beer.

    A marble sculpted booklet with a bronze statuette of a bear.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #164
    Gérard Roosen
    Period: Leueven 1869 - 1935

    “Rozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Gerard Roosen”.

    “Roses”. A painting, oil on canvas. Signed "Gerard Roosen".
    No longer available
    Dim. 79 x 60 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #208

    Twee in marmer gegraveerde platen, onderaan gesigneerd, naar Cocteau.

    Two plates engraved in marble, signed at the bottom, after Cocteau.
    No longer available
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #201
    Boch Frères Keramis

    Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.

    A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870.
    No longer available
    Dim. 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #576

    Een houten marqueterie kast met 3 laden en marmeren blad. Zwart met goudkleur beschilderd en met ornamenten versierd.

    A wooden marquetry cabinet with 3 drawers and marble top. Painted black with gold color and decorated with ornaments.
    No longer available
    Dim. 72 x 46 x 30 cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #143

    “La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.

    “La Liseuse”. A bronze plated Lectura mantel clock on a marble base.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 2250 / 2500
  • #12
    Empire, England

    Een Empire bijzettafeltje met marmeren blad en vergulde afboording.

    An Empire side table with marble top and gilded trim.
    No longer available
    Dim. 81 x 46,5 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #153

    “Mignon.” Een pendule met zamakken beeld op rood marmer. Naar Bruchon. Omstreeks 1870. In werkende staat.

    "Mignon." A mantel clock with zamac image on red marble. To Bruchon. Circa 1870. In working condition.
    No longer available
    Dim. h 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202

    “Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.

    "Fishing boats on the beach". A 19th century painting, oil on panel. From the Van Herck catalogue.
    No longer available
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #396
    Heywood-Wakefield Co.

    Engelse antieke bureaustoel. Stoel is draaibaar en in hoogte verstelbaar. ca. 1900. Een stevige authentieke gietijzeren veer met een comfortabele zit. H. B. & W. Co xy. Heywood -Wakefield Co. gemerkt.

    English antique desk chair. Chair is rotatable and adjustable in height. ca. 1900. A sturdy authentic cast iron spring with a comfortable seat. HB & W. Coxy. Heywood-Wakefield Co. marked.
    No longer available
    Dim. H: 81 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #133

    “L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.

    “The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #645

    Een houten Engels dienblad 19e eeuws.

    A wooden English serving tray, 19th century.
    No longer available
    Dim. 74 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #538

    Een lot van 12 porseleinen borden. Chinees, Duits & Delft met diverse grootte, 19e eeuws. Lichte slijtage.

    A lot of 12 porcelain plates. Chinese, German & Delft with various sizes, 19th century. Light wear.
    No longer available
    Dim. Ø: 19.5-23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #16
    Windsor

    Een houten Windsor armchair, 19e eeuws.

    A wooden Windsor armchair, 19th century.
    No longer available
    Dim. 115 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #307

    Zeven borden van blauw en wit Delfts aardewerk met twee verschillende maten. Onderaan gemerkt van de Porseleyne Fles.

    Seven plates of blue and white Delft earthenware with two different sizes. Marked at the bottom of the Porseleyne Fles.
    No longer available
    Dim. Ø 22 & 25 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #691

    Een 19de eeuws kinderstoeltje, recent herbekleed.

    Une chaise d'enfant du XIXe siècle, récemment retapissée.
    No longer available
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #48

    Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.

    A copper applique with three light points, with satined glass shades.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #4
    Windsor

    Een lot van 4 houten wheelback Windsor stoelen. Gemerkt JB met ster (“JB van Sciver”)

    A lot of 4 wooden wheelback Windsor chairs. Marked JB with star (“JB van Sciver”)
    No longer available
    Dim. 90 x 37 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #701

    Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.

    A varied collection of stamps and ancient postcards.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #476

    Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.

    An oak piece of furniture with sculpted decorations in and around the two doors.
    No longer available
    Dim. 120 x 128 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #101
    Paul Sersté

    Een terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.

    A terracotta bust of a boy's head on a wooden base. Signed on the bottom "P. Sestre”.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #458

    Een bronzen beeld van moeder met kind.

    A bronze sculpture of a mother with child.
    No longer available
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #57

    “воскресение Христво, de opstanding van Christus met Maria en talrijke heiligen”. Een Russisch icoon. XIXde eeuw.

    “воскресение Христво, the resurrection of Christ with Mary and numerous saints”. A Russian icon. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 31 x 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.

    A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.
    No longer available
    Dim. 136 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #25

    “Hanuman”. Een massief bronzen beeldje van de god met de apenkop.

    "Hanuman". A solid bronze figurine of the monkey-headed god.
    No longer available
    Dim. H: 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    Een Duitse wandelstok met gesculpteerd zilveren handvat.

    A German walking stick with sculpted silver handle.
    No longer available
    Dim. 92 cm 800‰
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More